Listy kandydatów
1 |
Stanisław Michalkiewicz |
2 |
Krzysztof Narkiewicz |
3 |
Jarosław Szakiewicz |
4 |
Władysława Kursewicziene |
5 |
Janusz Ryszard Malinowski |
6 |
Agne Szuksztaite |
7 |
Witold Wojczan |
8 |
Albert Dawidowicz |
10 |
Jan Mankiewicz |
11 |
Nijole Wenskutoniene |
12 |
Jan Szakiewicz |
13 |
Rita Baszkewicziene |
14 |
Danuta Szakewicziene |
15 |
Irena Szuksztiene |
16 |
Elena Pilauskiene |
1 |
Feliks Abarawiczius |
2 |
Jelena Jankuniene |
3 |
Janina Worobjowa |
4 |
Tomasz Lawruwianiec |
5 |
Eleonora Szewczuwiancas |
6 |
Janina Jackewicziene |
7 |
Krystyna Siagło |
8 |
Krystyna Gieglis |
9 |
Lidia Ławruwianiec |
10 |
Maria Gasewicziene |
11 |
Władysław Ławrenczuk |
12 |
Andrzej Gieglis |
13 |
Olga Guriene |
14 |
Ilona Abarowicziene |
1 |
Sergiej Szepliakow |
2 |
Teresa Narkewicziene |
3 |
Walentyna Marcinkewicz |
4 |
Giene Wasilewskaja |
5 |
Olga Wasilewskaja |
6 |
Jekaterina Sas |
7 |
Jelena Szepliakowa |
8 |
Julia Brendiuk |
9 |
Weczesław Gawsztel |
10 |
Wiktoria Pichowskaja |
11 |
Tamara Usinowicz |
12 |
Stanisław Linkiel |
1 |
Zdzisław Palewicz |
1961 rok ur., mer Samorządu Rejonu Solecznickiego, wiceprzewodniczący AWPL-ZChR i prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego, prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, członek Zarządu Głównego ZPL, członek Rady Rozwoju Okręgu Wileńskiego |
2 |
Józef Rybak |
1960 rok ur., dyrektor Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego, sekretarz Prezydium Solecznickiego Oddziału Rejonowego AWPL-ZChR, przewodniczący Lokalnej Grupy Działania Rejonu Solecznickiego |
3 |
Jadwiga Sinkiewicz |
1952 rok ur., wicemer Samorządu Rejonu Solecznickiego, prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, członek kół ZPL oraz AWPL – ZChR |
4 |
Beata Pietkiewicz |
1981 rok ur., wicedyrektor Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, redaktor czasopisma „Soleczniki”, członek AWPL – ZChR |
5 |
Anna Jeswiliene |
1974 rok ur., nauczycielka Gimnazjum w Ejszyszkach, radna samorządu rejonu solecznickiego, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, członek AWPL – ZChR |
6 |
Tadeusz Romanowski |
1963 rok ur., właściciel spółki transportowej „T. Romanovskio”, radny samorządu rejonu solecznickiego, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, prezes Wspólnoty Miłosierdzia Bożego, członek AWPL – ZChR |
7 |
Maria Suchocka |
1953 rok ur., wicedyrektor Solecznickiego Szpitala Rejonowego, radna samorządu rejonu solecznickiego; członek Rady Nadzorczej Wileńskiej Terytorialnej Kasy Chorych |
8 |
Jerzy Obłoczyński |
1963 rok ur., dyrektor spółki „NAMESTA”, radny samorządu rejonu solecznickiego, członek kół ZPL oraz AWPL – ZChR, prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rejonu Solecznickiego |
9 |
Jarosław Wojciechowicz |
1980 rok ur., dyrektor spółki „GULIJA” i „LITCARRIER”, członek Rady Naczelnej AWPL – ZChR, radny samorządu rejonu solecznickiego, prezes organizacji „Nowa Fala“ |
10 |
Bolesław Daszkiewicz |
1948 rok ur., członek Rady Naczelnej AWPL – ZChR, radny samorządu rejonu solecznickiego, członek ZPL |
11 |
Anton Bandalewicz |
1972 rok ur., właściciel gospodarstwa rolnego „Anton Bandalewicz”, radny samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL-ZChR, prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Rejonu Solecznickiego, członek Zarządu Stowarzyszenia Rolników rejonu Solecznickiego |
12 |
Henryk Tomaszewicz |
1975 rok ur., właściciel spółki obróbki drewna „H. Tomaševič“, radny samorządu rejonu solecznickiego |
13 |
Natalia Gudacz |
1960 rok ur., lekarz Solecznickiego Szpitala Rejonowego, radna samorządu rejonu solecznickiego |
14 |
Krystyna Maria Sławińska |
1963 rok ur., bibliograf-etnograf Biblioteki Publicznej Samorządu Rejonu Solecznickiego, radna samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL-ZChR, członek Zarządu Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół |
15 |
Tadeusz Rudzis |
1963 rok ur., właściciel gospodarstwa rolnego „Tadeusz Rudzis”, radny samorządu rejonu solecznickiego, prezes koła ZPL w Dojlidach, członek AWPL-ZChR, kierownik Wspólnoty Lokalnej w Dojlidach |
16 |
Danuta Janina Jusiel |
1960 rok ur., asystentka posła na Sejm RL, członek Rady Naczelnej AWPL – ZChR |
17 |
Teresa Butrymowicz |
1974 rok ur., manager turystyki w spółce „Solecznicki Park Autobusowy”, radna samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL – ZChR, członek Zarządu Lokalnej Grupy Społecznej miasta Soleczniki |
18 |
Irena Gredziuszko |
1972 rok ur., nauczycielka klas początkowych oraz Prezes Macierzy Szkolnej Gimnazjum im. J. Śniadeckiego, radna samorządu rejonu solecznickiego |
19 |
Tadeusz Rus |
1973 rok ur., właściciel gospodarstwa rolnego” Tadeusz Rus”, radny samorządu rejonu solecznickiego |
20 |
Łucja Dudojć |
1954 rok ur., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum im. J. Śniadeckiego, radna samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL-ZChR, przewodnicząca asocjacji „Innowacje Europejskie“ |
21 |
Wiktor Kulik |
1968 rok ur., właściciel spółki prywatnej „V. Kulik”, radny samorządu rejonu solecznickiego |
22 |
Lilia Wierszycka |
1969 rok ur., farmaceuta apteki „Gintarinė vaistinė“, radna samorządu rejonu solecznickiego; członek AWPL – ZChR |
23 |
Stanisław Wiencius |
1960 rok ur., właściciel prywatnej spółki, radny samorządu rejonu solecznickiego |
24 |
Zbigniew Wołochowicz |
1955 rok ur., dyrektor spółki „Insurance Brokers Group”, radny samorządu rejonu solecznickiego, prezes koła AWPL – ZChR w Podborzu |
25 |
Diana Gotowiecka |
1987 rok ur., wicedyrektor Przedszkola w Ejszyszkach, członek ZPL, wolontariusz „Caritas” w Ejszyszkach |
26 |
Eduard Tyszkiewicz |
1980 rok ur., manager ZSA„Statpromas”, członek ZPL |
27 |
Irena Bojarun |
1967 rok ur., pracowniczka spółki „V. Bojarun”, członek AWPL – ZChR, sołtys w gminie Jaszuńskiej |
28 |
Liliana Duchniewicz |
1960 rok ur., lekarz przychodni lekarskiej, członek ZPL |
29 |
Andżeła Dajlidko |
1969 rok ur., wicedyrektor Gimnazjum im. M. Balińskiego w Jaszunach, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL |
30 |
Gitana Szablińska |
1986 rok ur., pedagog socjalny Gimnazjum J. Śniadeckiego w Solecznikach, członek Rady Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL |
31 |
Krystyna Smirnowa |
1972 rok ur., pielęgniarka Centrum Opieki Zdrowotnej, członek ZPL, sołtys, kierownik Wspólnoty Lokalnej i prezes grupy „Bezpieczne sąsiedztwo” w Dziewieniszkach |
32 |
Marina Jankowska |
1974 rok ur., wychowawczyni Przedszkola w Zawiszańcach, członek ZPL |
33 |
Weronika Markiewicz |
1968 rok ur., starsza bibliotekarka Biblioteki Publicznej Rejonu Solecznickiego, prezes koła ZPL w Małych Solecznikach |
34 |
Olga Wersocka |
rok urodzenia 1989, pracowniczka socjalna w instytucji publicznej, członkini Wspólnoty Miłosierdzia Bożego, członkini Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, członkini Wspólnoty Lokalnej w Białej Wace. |
35 |
Iwona Woroniecka |
1971 rok ur., właścicielka prywatnej spółki „I. Voronieckojos”, członek ZPL |
36 |
Janina Miszkinis |
1956 rok ur., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum w Ejszyszkach, członek ZPL |
37 |
Ludmiła Bandalewicz |
1963 rok ur., nauczycielka metodyk Szkoły Sztuk Pięknych im. S. Moniuszki w Solecznikach |
38 |
Anna Prontkielewicz |
1984 rok ur., organizator wykształcenia nieformalnego i imprez Szkoły-Centrum Wielofunkcyjnego w Wersoce |
39 |
Grzegorz Jakowicz |
1976 rok ur., zastępca administratora ds. gospodarczych Domu Kultury Polskiej w Wilnie, członek Polskiego Studia Teatralnego w Wilnie, sołtys w gminie Jaszuńskiej |
40 |
Katryna Czerniawska |
1988 rok ur., sekretarka Szpitala w Ejszyszkach, członek ZPL` |
41 |
Roman Radziwiłowicz |
1960 rok ur., członek ZPL, sołtys w gminie Turgielskiej |
42 |
Jan Iwaszko |
1984 rok ur., pracownik gospodarstwa „Kamal Zułfijew” |
43 |
Marius Narkun |
1990 rok ur., dyrektor spółki „Leverana”, członek organizacji „Nowa Fala” |
44 |
Katarzyna Sokołowska |
1990 rok ur., wicedyrektor Gimnazjum im. A. Krepsztul w Butrymańcach, członek Stowarzyszenia „Macierz szkolna”, członek Zespołu Pieśni i Tańca „Ejszyszczanie“ |
45 |
Nijola Bilinska |
1977 rok ur., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum im. J. Śniadeckiego w Solecznikach, członek ZPL |
46 |
Andrzej Siluk |
1984 rok ur., rolnik gospodarstwa rolnego w Rudni |
47 |
Edwin Kowzan |
1986 rok ur., manager spółki transportowej „Me Transportas”, członek organizacji „Nowa Fala” |
48 |
Bachtiar Chaliłow |
1959 rok ur., dyrektor spółki „Stantiaras” |
49 |
Janina Drack |
1963 rok ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Dajnowie, członek ZPL |
50 |
Aleksandr Skarina |
rok urodzenia 1992, zawodnik drużyny piłkarskiej „Wołczuny” |
1 |
Rasa Tamosziuniene |
rok ur. 1970, dyrektor Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu, radna samorządu rejonu szyrwinckiego, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, prezes „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”, członek ZPL, członkini zespołu „Czerwone Maki“; |
2 |
Marian Bujnicki |
rok ur. 1961, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Borskunach oraz Gimnazjum w Awiżeniach, asystent posła na Sejm RL, prezes koła ZPL w Borskunach, wiceprzewodniczący Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” |
3 |
Alberta Stanisława Ruskań |
rok ur. 1951, prezes koła ZPL oraz aktywna działaczka społeczna w Miedziukach, członek AWPL-ZChR |
4 |
Stefania Tomaszun |
rok ur. 1943, prezes Szyrwinckiego Rejonowego Oddziału ZPL, członek Rady Naczelnej ZPL, kierownik artystyczny zespołu „Czerwone Maki”, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szywinckiego, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”; |
5 |
Krystyna Mikołajuniene |
rok ur. 1971, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Borskunach, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szywinckiego oraz prezes koła w Bortkuszkach, członek Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”; |
6 |
Janina Wołejszo |
rok ur. 1966, pracowniczka spółki „Templari”, członek ZPL |
7 |
Jarosław Urbanowicz |
rok ur. 1972, manager ds. ubezpieczeń w spółce „Gjensidige”, członek ZPL, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”, członek „Ojcowskiego Klubu w Wilnie“, ojciec czwórki dzieci |
8 |
Czesława Galinauskiene |
rok ur. 1966, pracownik socjalny Centrum Dobrobytu Rodziny i Dziecka w Giejsiszkach, członek kół AWPL- ZChR oraz ZPL |
9 |
Waluś Kropa |
rok ur. 1969, prowadzi działalność indywidualną obsługi sprzętu gospodarstwa domowego, członek ZPL |
10 |
Irena Siemaszko |
rok ur. 1950, była wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej w Borskunach, aktywna działaczka społeczna, członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Miedziukach |
11 |
Rafał Stankiewicz |
rok ur. 1999, student logistyki transportu Kolegium Technologii i Projektowania, członek ZPL |
12 |
Leonora Jakubenas |
rok ur. 1961, aktywna działaczka społeczna, członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Miedziukach |
13 |
Bożena Kaspariene |
rok ur. 1974, nauczycielka Szkoły im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwi, członek Stowarzyszenia „Macierz szkolna”, członek wspólnoty „Medžiukų karštas“, sołtys wsi Miedziuki |
14 |
Józef Stankiewicz |
rok ur. 1971, rolnik, kierownik ds. gospodarczych Szkoły Podstawowej w Borskunach, członek kół ZPL oraz AWPL –ZChR |
15 |
Waleria Gotowtiene |
rok ur. 1970, pracownik techniczny Gimnazjum im. Ks. Prałata J.Obrembskiego, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach“, członek zespołu „Czerwone Maki“ |
16 |
Anżeła Ryłowiene |
rok ur. 1976, księgowa ZSA „Baulera”, członek wspólnoty „Medžiukų kraštas“ |
17 |
Żaneta Rudak |
rok ur. 1972, kucharz restauracji „Žvėryno smuklė“, aktywny członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Borskunach |
18 |
Teresa Michniewicz |
rok ur. 1958, aktywny członek ZPL |
19 |
Waleria Bujnicka |
rok. ur. 1962, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Borskunach, aktywny członek kół ZPL oraz AWPL‑ZChR w Borskunach |
20 |
Barbara Lepiejka |
rok ur. 1992, pracownik Centrum Dobrobytu Rodziny i Dziecka w Giejsiszkach, aktywny członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Borskunach |
21 |
Dariusz Giełażun |
rok ur. 1991, pracownik spółki „Juldara”, członek ZPL |
22 |
Dariusz Tomaszun |
rok ur. 1968, dyrektor szwedzko-litewskiej spółki logistycznej „NTEX“, aktywny członek ZPL, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach” |
1 |
Antoni Jundo |
1961 r. ur., właściciel gospodarstwa rolnego, radny Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członek ZPL |
2 |
Władysław Jedziński |
1965 r. ur., dyrektor ZSA „Niemenczyńska Służba Komunalna”, radny Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL |
3 |
Tatiana Wiszniewskaja |
rok urodzenia 1952, radna samorządu rejonu święciańskiego, wiceprzewodnicząca komitetu związku zawodowego w rejonie święciańskim |
4 |
Wacław Wiłkojć |
1948 r. ur., pracownik ZSA „Podbrodzka Służba Komunalna”, radny Samorządu Rejonu Święciańskiego członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członek ZPL |
5 |
Alicja Pieślak |
1979 r. ur., nauczycielka Gimnazjum „Żejmiana” w Podbrodziu, członkini Rady Naczelnej AWPL-ZChR, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” i ZPL w Podbrodziu |
6 |
Jurij Siemaszko |
1954 r. ur., dyrektor Święciańskiego Progimnazjum |
7 |
Anna Łastowska |
1979 r. ur., nauczycielka Gimnazjum „Żejmiana” w Podbrodziu, prezes Święciańskiego Oddziału Rejonowego ZPL, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” i AWPL-ZChR w Podbrodziu |
8 |
Andrzej Szarejus |
1983 r. ur., dyrektor Administracji Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek AWPL-ZChR |
9 |
Bolesław Kurnicki |
1959 r. ur., inżynier-mechanik ZSA „Balosza” |
10 |
Edward Jedziński |
1986 r. ur., doradca mera Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek AWPL-ZChR |
11 |
Walerij Jurgielaniec |
rok urodzenia 1981, dyrektor spółki „UAB Technikos meistrai” w Wilnie |
12 |
Andrius Rokickis |
rok urodzenia 1983, dyrektor spółki „UAB „Litnafta” w Nowych Święcianach |
13 |
Viačeslavas Meškovas |
rok urodzenia 1950, zawodnik drużyny piłkarskiej „Podbrodzie” |
14 |
Kazimiras Malinauskas |
1968 r. ur., pracownik ZSA „Intersurgical”, członek AWPL-ZChR |
15 |
Maria Ażubaliene |
1954 r. ur., członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członkini ZPL |
16 |
Sława Alancewiczius |
1949 r. ur., były starosta Gminy Strunojcie, członek ZPL |
17 |
Piotr Kojro |
1952 r. ur., pracownik ZSA „Podbrodzka Służba Komunalna” |
18 |
Danuta Giedriene |
1944 r. ur., była lekarz Szpitala w Święcianach |
19 |
Maria Zechar |
1969 r. ur., administrator domu wypoczynkowego ZSA „Lelija”, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członkini ZPL |
20 |
Virginija Ivčakovienė |
rok urodzenia 1978, wychowawczyni niemenczyńskiego żłobka – przedszkola |
21 |
Edyta Siemaszko |
1979 r. ur., pracowniczka ZSA „Intersurgical” |
22 |
Stanisława Aszczeułowa |
1969 r. ur., pracowniczka ZSA „Podbrodzka Służba Komunalna” |
23 |
Jolanta Misewicziene |
1983 r. ur., pracowniczka ZSA „Intersurgical”, członkini AWPL-ZChR |
24 |
Jevgenijus Vilkoitis |
rok urodzenia 1988, pracownik spółki „UAB Intersurgical”, zawodnik drużyny piłkarskiej „Podbrodzie” |
25 |
Olga Lipska |
1995 r. ur., pracowniczka Szpitala Klinicznego m. Wilna, członkini AWPL-ZChR |
26 |
Marian Czapliński |
1963 r. ur., pracownik Spółki Prywatnej S. Drobyszewskiego, członek AWPL-ZChR oraz ZPL |
27 |
Vida Vilkoitienė |
rok urodzenia 1988, sołtys w Podbrodziu |
28 |
Danuta Borkowska |
1958 r. ur., była pracowniczka Centrum Usług Socjalnych Rejonu Święciańkiego, członkini ZPL |
29 |
Andrzej Aszkiełowicz |
1976 r. ur., pracownik Rudomińskiego Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL |
30 |
Aliona Czeponiene |
1981 r. ur., pracowniczka ZSA „Lakaja” |
31 |
Vladas Šarėjus |
rok urodzenia 1958, właściciel salonu fotograficznego „Pas Vladą” w Podbrodziu |
32 |
Jadwiga Markowska |
1956 r. ur., pracowniczka Spółki Prywatnej M.Markowskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL |
33 |
Romualda Misiewicz |
1975 r. ur., pracowniczka ZSA „Intersurgical” |
34 |
Iwan Szynkowskij |
rok urodzenia 1951, dyrektor spółki „UAB Aurasėja” |
35 |
Kolia Kažutinas |
rok urodzenia 1962, ślusarz spółki akcyjnej „AB Lietuvos geležinkeliai” |
36 |
Janina Worszyńska |
rok urodzenia 1959, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
37 |
Pranciškus Činčikas |
1955 r. ur., były pracownik służby celnej |
38 |
Swietłana Fedatenkowa |
rok urodzemia 1965, nauczycielka klas początkowych progimnazjum w Święcianach |
39 |
Jadwiga Lewdanskaja |
1958 r. ur., była pracowniczka służby budowlanej, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL |
40 |
Ludmiła Zubkowa |
rok urodzenia 1988, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
41 |
Jelena Kliukiene |
1950 r. ur., była pracowniczka Centrum Usług Socjalnych Rejonu Święciańskiego, członkini ZPL |
42 |
Kazimiera Danuta Bojlisowa |
1953 r. ur., pracowniczka gospodarki rolnej, członkini ZPL |
43 |
Maria Fiodorowa |
1952 r. ur., pracowniczka ZSA „BSSGrupe”, członkini ZPL |
44 |
Maria Stepowicz |
1952 r. ur., pracowniczka ZSA „Vilmorus” |
45 |
Jelena Trigołubowa |
1965 r. ur., kierownik SA „Imeda”; |
46 |
Borys Tepluszonok |
rok urodzenia 1971, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
47 |
Regina Kuryło |
1947 r. ur., emerytowana wicedyrektor szkoły w Nowych Święcianach |
1 |
Maria Pucz |
1964 r.ur., wicemer Samorządu Rejonu Trockiego, członkini Rady Naczelnej AWPL-ZChR ir prezes Oddziału Rejonu Trockiego, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL |
2 |
Teresa Sołowjowa |
1960 r. ur., wicedyrektor Pałacu Kultury w Landwarowie, radna samorządu rejonu trockiego, członek Rady Naczelnej ZPL, wiceprezes Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego, Członek zarządu Lokalnej Grupy Działania m. Landwarów |
3 |
Alina Kowalewska |
1981 r.ur., dyrektor Departamentu Oświaty, Kultury i Sportu Samorządu m. Wilna, radna samorządu rejonu trockiego, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL |
4 |
Tadeusz Tuczkowski |
1955 r. ur., chirurg trockiego szpitala, radny samorządu rejonu trockiego, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego |
5 |
Karolina Narkiewicz |
1986 r. ur., wicedyrektor Administracji Samorządu Rejonu Trockiego, członkini Zarządu Koła ZPL w Trokach |
6 |
Aliona Urban |
1987 r. ur., doradca mera Samorządu Rejonu Trockiego, sekretarz Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego, członkini Koła ZPL w Starych Trokach |
7 |
Dariusz Żukowski |
rok urodzenia 1980, zezwolenie na prowadzenie biznesu, sołtys w Rykontach |
8 |
Renata Krasowska |
1976 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. L. Komołowskiego w Połukniu, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL, członkini Koła Stowarzyszenia ,,Macierz Szkolna” w Połukniu |
9 |
Vigantas Leonavičius |
1976 r. ur., kierownik projektów ZSA ,,VT Group”, członek Koła ZPL w Rudziszkach, sołtys w Szklarach |
10 |
Tadeusz Jarmołowicz |
1956 r. ur., kierownik ds. sprzedaży samochodów spółki „AUTOBAGI”, członek Kół AWPL- ZCHR oraz ZPL w Landwarowie |
11 |
Wincenta Dziugiewicz |
1973 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum w Trokach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Trokach |
12 |
Marian Szpakowski |
1966 r. ur., rolnik, członek Prezydium Oddziału AWPL -ZChR Rejonu Trockiego, członek Koła ZPL w Starych Trokach |
13 |
Wiktor Trojko |
rok urodzenia 1988, kierownik spółek ZSA „East European Trade” i „Moderni Prekyba”. |
14 |
Grażyna Gołubowska |
1972 r. ur., starsza specjalistka Wydziału Turystyki i Sportu Samorządu Rejonu Wileńskiego, członkini Koła ZPL w Połukniu |
15 |
Waldemar Radziewicz |
1973 r. ur., przedsiębiorca |
16 |
Inesa Baniewicz |
rok urodzenia 1988, sekretarz Gimnazjum w Rudziszkach |
17 |
Waldemar Pawłowicz |
1979 r. ur., dyrektor spółki „Vigosta”, członek Koła ZPL miasta Landwarów |
18 |
Beata Bagdewicziene |
1980 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Trokach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Trokach |
19 |
Zenon Baranowski |
1970 r. ur., rolnik, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Starych Trokach |
20 |
Bożena Ławrukiewicz |
rok urodzenia 1994, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
21 |
Walerian Jusionis |
1959 r. ur., dyrektor spółki rolnej „Merkys“, członek Koła ZPL w Połukniu |
22 |
Lilia Kondratowicz |
1965 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Rudziszkach |
23 |
Alina Narkiewicz |
1970 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Landwarowie |
24 |
Jowita Gilewicz |
rok urodzenia 1990, pracowniczka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Rejonu Wileńskiego |
25 |
Ilona Balkuwiene |
1975 r. ur., pedagog socjalny Gimnazjum w Trokach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Trokach |
26 |
Arnold Pucz |
1990 r. ur., pracownik ZSA ,,Grainmore”, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Starych Trokach, sołtys gminy starotrockiej |
27 |
Jolanta Gardżiuliene |
1975 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Trokach, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Połukniu, sołtys gminy połukniańskiej |
28 |
Paweł Gudelis |
rok urodzenia 1989, operator ZSA „Konfowent“. |
29 |
Czesław Jankowski |
1962 r. ur., nauczyciel Centrum Kultury w Rudziszkach, członek Koła ZPL w Rudziszkach |
30 |
Irena Rudzis |
1965 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Landwarowie |
31 |
Nijolė Slavinskienė |
1978 r. ur., doradca mera Samorządu Rejonu Trockiego, członkini Koła ZPL w Landwarowie |
32 |
Iwona Grigiene |
1972 r. ur., nauczycielka Gimnazjum L. Komołowskiego w Połukniu, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Połukniu |
33 |
Aliona Prokop |
rok urodzenia 1983, specjalistka Pałacu Kultury w Trokach |
34 |
Ernest Maconko |
1985 r. ur., przedsiębiorca, członek Koła ZPL w Rudziszkach |
35 |
Artur Tyszewicz |
1987 r. ur., przedsiębiorca; członek Koła ZPL w Landwarowie |
36 |
Tomasz Stanisław Razwadowski |
1987 r. ur., student Filii Uniwersytetu Białostockiego w Wilnie, członek Koła ZPL w Świątnikach |
37 |
Halina Tuniewicz |
1974 r. ur., pielęgniarka-położna szpitala w Santaryszkach, członkini Koła ZPL w Połukniu |
38 |
Grzegorz Żukowski |
1984 r. ur., pracownik SA ,,Lietuvos geležinkeliai”, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Krawczunach |
39 |
Irena Charukiewicz |
rok urodzenia 1974, pracowniczka Gimnazjum Longina Komołowskiego w Połukniu |
40 |
Henryk Jankowski |
1940 r. ur., doktor hab. nauk rolniczych, wieloletni prezes oraz członek Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego |
1 |
Maria Rekść |
1956 r. ur., mer Samorządu Rejonu Wileńskiego, wiceprzewodnicząca AWPL-ZChR, prezes Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Wileńskiego, członkini Zarządu Głównego ZPL |
2 |
Robert Komarowski |
1981 r. ur., wicemer Samorządu Rejonu Wileńskiego, członek Rady Naczelnej ZPL, członek AWPL-ZChR w Niemenczynie |
3 |
Teresa Dziemeszko |
1963 r. ur., wicemer Samorządu Rejonu Wileńskiego, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Wileńskiego, członkini Rady Naczelnej ZPL |
4 |
Tatjana Markowa |
1952 r. ur., kierownik Wydziału Nauczania Początkowego w Grygajciach, radna samorządu rejonu wileńskiego |
5 |
Renata Sobieska |
1984 r. ur., asystentka posła do Parlamentu Europejskiego, radna samorządu rejonu wileńskiego, sekretarz Rady Naczelnej AWPL-ZChR, członkini Zarządu Wileńskiego Rejonowego Oddziału ZPL |
6 |
Elwira Lepiłowa |
1952 r. ur., radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini Stowarzyszenia „Macierz szkolna” |
7 |
Stanisław Adamajtis |
1955 r. ur., wicedyrektor Muzeum Etnograficznego Wileńszczyzny, radny samorządu rejonu wileńskiego, członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, członek ZPL |
8 |
Edmund Szot |
1950 r. ur., członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, sekretarz Klubu Weteranów Armii Krajowej, członek ZPL |
9 |
Aleksander Stankiewicz |
1947 r. ur., radny samorządu rejonu wileńskiego, członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, prezes Koła ZPL w Ojranach |
10 |
Marlena Paszkowska |
1995 r. ur., dziennikarka Radia Wilno, wiceprezes Koła ZPL „Wileńska Młodzież Patriotyczna” |
11 |
Lucjana Binkiewicz |
1952 r. ur., członkini Stowarzyszenia Naukowców Polaków na Litwie, członkini kół AWPL-ZChR i ZPL w Pogirach, członkini Lokalnej Grupy Działania Rejonu Wileńskiego |
12 |
Anton Feliks Stankiewicz |
1957 r. ur., dyrektor spółki „Naujasis Afas”, radny samorządu rejonu wileńskiego, prezes koła AWPL-ZChR w Rukojniach, członek ZPL |
13 |
Edyta Klimaszewska |
1973 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. J. Słowackiego w Bezdanach, radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini Rady Naczelnej ZPL, członkini koła AWPL-ZChR w Bezdanach |
14 |
Stanisław Zajankowski |
1961 r. ur. nauczyciel Gimnazjum im. S. Moniuszki w Kowalczukach, radny samorządu rejonu wileńskiego, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Kowalczukach |
15 |
Tadeusz Andrzejewski |
1966 r. ur., asystent posła na Sejm RL, członek Komitetu Regionów Unii Europejskiej, dyrektor Instytutu Myśli Polskiej w Wilnie, członek koła ZPL w Grygajciach |
16 |
Mirosława Klim |
1972 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rudominie |
17 |
Irena Karpawicziene |
1959 r. ur. nauczycielka Gimnazjum im. K. Parczewskiego w Niemenczynie, prezes Koła Stowarzyszenia „Macierz szkolna” w Niemenczynie, radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Niemenczynie |
18 |
Ana Miluszkiewicz |
1970 r. ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwi, prezes Koła Stowarzyszenia „Macierz szkolna” w Suderwi, radna samorządu rejonu wileńskiego, członek koła ZPL w Suderwi |
19 |
Władysław Kondratowicz |
1972 r. ur., dyrektor departamentu Ministerstwa Komunikacji RL, radny samorządu rejonu wileńskiego, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Niemieżu |
20 |
Romalda Chmiel |
1964 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. ks. J. Obrembskiego w Mejszagole, członkini koła ZPL w Mejszagole |
21 |
Beata Blażewicziene |
1974 r. ur., pracownik Centrum Usług Socjalnych Rejonu Wileńskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Czarnym Borze |
22 |
Krystyna Boroszko |
1982 r. ur., kierownik kancelarii Gimnazjum św. Kazimierza w Miednikach, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Miednikach |
23 |
Lilija Ogint |
1972 r. ur., wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rzeszy |
24 |
Jurij Bartosewicz |
1968 r. ur., dyrektor spółki „Ramtomas”, członek ZPL |
25 |
Alina Pietrowska |
1983 r. ur., studentka Wileńskiego Uniwersytetu Edukologicznego, wielodzietna mama |
26 |
Zygmont Żdanowicz |
1957 r. ur., asystent posła na Sejm RL, radny samorządu rejonu wileńskiego |
27 |
Tomas Kostiuszewas |
1993 r. ur., student Wileńskiej Wyższej Szkoły Technologii i Układu Wnętrz, członek ZPL |
28 |
Vanda Artimavičienė |
1965 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum św. R. Kalinowskiego w Niemieżu |
29 |
Gediminas Janavičius |
1962 r. ur., zastępca kierownika Wydziału Rolnego Administracji Samorządu Rejonu Wileńskiego |
30 |
Zinaida Mucharskaja |
1955 r. ur., przedstawicielka Wspólnoty Tatarskiej w Niemieżu |
31 |
Danuta Radulewicz |
1973 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Zujunach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR w Zujunach |
32 |
Oleg Shilko |
1989 r. ur., specjalista w Muzeum Władysława Syrokomli |
33 |
Krystyna Najmowicz |
1967 r. ur., administrator Filii Rudomińskiego Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury, prezes Koła ZPL i członkini koła AWPL-ZChR w Kowalczukach |
34 |
Jelena Andrejewa |
1966 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Wołczunach |
35 |
Dorota Baranowska |
1986 r. ur., psycholog Centrum Dobrobytu Rodziny i Dziecka w Giejsiszkach |
36 |
Zinaida Draguniene |
1957 r. ur., pracownik socjalny Podbrzeskiego Domu Opieki Socjalnej |
37 |
Wiktor Bojarowicz |
1979 r. ur., dyrektor spółki „Irzimas” |
38 |
Renat Brałkowskij |
1983 r. ur., dyrektor spółki „Renmista” |
39 |
Alina Śnieżko |
1982 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. ks. J. Obrembskiego w Mejszagole, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” i ZPL w Mejszagole |
40 |
Krystyna Dejnarowicz |
1968 r. ur., nauczycielka Gimnazjum św. Jana Bosko w Jałówce, członkini Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” |
41 |
Romuald Rakałowicz |
1984 r. ur., dyrektor spółki rolnej „Romualdo dvaras” |
42 |
Honorata Romanowska |
1976 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rudominie |
43 |
Renata Starenkienė |
1983 r. ur., wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwi, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Suderwie |
44 |
Robert Polakowski |
1965 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rudominie |
45 |
Zinaida Gierasimowicz |
1961 r. ur., finansistka ZSA „Niemieska Służba Komunalna” |
46 |
Tatjana Pakietur |
1971 r. ur., wychowawczyni Przedszkola w Niemenczynie, członkini ZPL |
47 |
Renata Utowka |
1975 r. ur., nauczycielka w Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, członkini ZPL |
48 |
Inesa Laurinawicziene |
1986 r. ur., księgowa w szpitalu klinicznym w Wilnie |
49 |
Rimas Mokin |
1995 r. ur., student Litewskiego Uniwersytetu Edukologicznego, wiceprezes Klubu Studenckiego „Juventa Wileńska” |
50 |
Czesława Zadranowicz |
1989 r. ur., administrator w spółce „EBV finanse”, członkini zespołu „Iskry”, przewodnicząca wspólnoty młodzieżowej w Mickunach |
51 |
Łucja Czecziotkiniene |
1985 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Wołczunach |
52 |
Dominik Pocej |
1986 r. ur., dyrektor spółki „Eldomaksa”, członek Koła AWPL-ZChR w Kowalczukach, członek Koła ZPL w Kienie |
53 |
Jolanta Szamatowicziene |
1983 r. ur., wychowawczyni Przedszkola w Niemenczynie |
54 |
Stanisław Germanowicz |
1964 r. ur., pracownik Centrum Dziennego Pobytu Osób Niepełnosprawnych w Niemenczynie |
55 |
Ewa Masłowska |
1990 r. ur., zarządca rejestru spółki „Willon” |
56 |
Genadij Pozlewicz |
rok urodzenia 1963, dyrektor spółki „UAB Arrival Line”, członek partii politycznej Alians Rosjan |
57 |
Dariusz Subocz |
1992 r. ur., nauczyciel Gimnazjum im. S. Moniuszki w Kowalczukach, członek kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Kowalczukach |
58 |
Romuald Masiulaniec |
1982 r. ur., manager spółki „Eskofracht”, członek Koła AWPL-ZChR w Szumsku |
59 |
Zofia Szocik |
1965 r. ur., specjalistka Społecznego Biura Zdrowia Samorządu m. Wilna |
60 |
Irena Najmowicz |
rok urodzenia 1981, pracowniczka spółki akcyjnej „Lietuvos Paštas, członkini lokalnego zespołu „Echo” w Rukojniach |
61 |
Waldemar Sudujka |
1992 r. ur., specjalista w spółce „Wurth”, członek Koła ZPL w Suderwi, członek Klubu Sportowego „Suderwa”. |
1 |
Edita Tamošiunaitė |
1976 rok ur., wicemer Rady Samorządu m. Wilna, wiceprezes Rady Naczelnej ZPL,wiceprezes Oddziału ZPL m. Wilna |
2 |
Zbigniew Maciejewski |
1960 rok ur., dyrektor Gimnazjum im. Św. Rafała Kalinowskiego w Niemieżu, członek ZPL i AWPL-ZChR, starosta frakcji radnych AWPL-ZChR m. Wilna; |
3 |
Romualda Poszewieckaja |
rok urodzenia 1963, radna Samorządu m. Wilna, dziennikarz, były redaktor telewizji „Pierwszy Kanał Bałtycki, asystentka posła na Sejm RL, członkini Związku Dziennikarzy Litwy, członkini partii politycznej Alians Rosjan |
4 |
Edyta Szyszko |
1982 rok ur., radna Samorządu m. Wilna, asystentka posła na Sejm RL, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna , wiceprezes koła ZPL w Grzegorzewie |
5 |
Albert Narwojsz |
1985 rok ur., członek Rady Naczelnej ZPL, wicekomendant Wileńskiego Hufca Maryi im. Pani Ostrobramskiej, członek AWPL-ZChR, wicedyrektor Administracji Samorządu r. Wileńskiego |
6 |
Irena Litwinowicz |
1958 rok ur., nauczycielka Liceum im. A. Mickiewicza w Wilnie, kierownik-reżyser Teatru Polskiego w Wilnie, była wieloletnia radna Samorządu m. Wilna |
7 |
Rafael Muksinow |
rok urodzenia 1953, radny Samorządu m. Wilna, członek partii politycznej Alians Rosjan, około 20 lat uczył i wykładał w szkołach oraz Uniwersytetach prywatnych na Litwie, autor dwóch książek, Wiceprzewodniczący Republikańskiego Publicznego Stowarzyszenia „Zebranie Rosjan Litwy” |
8 |
Tadeusz Ławrynowicz |
1959 rok ur., inżynier ZSA „Wileński Transport Publiczny”, wiceprzewodniczący Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, prezes koła ZPL „Nowy Świat”, były radny Samorządu m. Wilna |
9 |
Mirosław Romanowski |
1970 rok ur., członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, kierownik Działu Usług Komunalnych Samorządu r. Wileńskiego |
10 |
Natalija Janušauskienė |
rok urodzenia 1979, ekonomista, Członkini Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Miasta Wilna |
11 |
Renata Cytacka |
1975 rok ur., wiceprezes Rady Naczelnej ZPL, przewodnicząca Komitetu Komunalnych Usług Miejskich w Radzie Samorządu m. Wilna, asystentka europosła, była wiceminister Energetyki, członkini AWPL-ZChR |
12 |
Jarosław Kamiński |
1965 rok ur., przewodniczący Komitetu Usług Socjalnych Rady Samorządu m. Wilna, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, były wicemer miasta Wilna |
13 |
Artur Ludkowski |
1971 r., dyrektor Domu Kultury Polskiej w Wilnie, doradca premiera ds. mniejszości narodowych, radny Samorządu m. Wilna, członek ZPL, były wicemer Samorządu m. Wilna |
14 |
Aleksandr Fiodorow |
rok urodzenia 1953, radny Samorządu m. Wilna, członek partii politycznej Alians Rosjan |
15 |
Danuta Narbut |
1973 rok ur., wicedyrektor Administracji Samorządu m.Wilna, prezes Wileńskiego Forum Rodziców Polskich |
16 |
Jelena Karandzyszewa – Dzebisaszwili |
rok urodzenia 1969, ponad 15-letni staż pracy z dziećmi, dyrektor spółki „G&J COMPANY, MB“ |
17 |
Edward Trusewicz |
1979 rok ur., wiceprezes Rady Naczelnej ZPL, asystent posła na Sejm RL, były wiceminister kultury |
18 |
Grzegorz Sakson |
1975 rok ur., prezes Związku Prawników Polaków Litwy, , Przewodniczący Komitetu Rozwoju Miasta Rady Samorządu m. Wilna, członek AWPL-ZChR |
19 |
Waldemar Szełkowski |
1971 rok ur., nauczyciel Gimnazjum im. J.I.Kraszewskiego w Wilnie, przewodniczący Wileńskiego Klubu Rekonstrukcji Wojskowej Garnizonu w Nowej Wilejce, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna |
20 |
Snieżana Nowikowa |
rok urodzenia 1977, nauczycielka klas początkowych Gimnazjum „Żejmiana“w Podbrodziu |
21 |
Henryk Kasperowicz |
1963 rok ur., dyrektor spółki „Baldų Studija”, kierownik zespołu „Zgoda” oraz prezes koła ZPL członek AWPL-ZChR |
22 |
Dalia Gaurytė |
1967 rok ur. wicedyrektor Gimnazjum w Grzegorzewie |
23 |
Swietłana Gładkich |
rok urodzenia 1964; księgowa ZSA „Savaitės Ekspresas” |
24 |
Beata Maluszycka |
1974 rok ur., członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, prezes koła ZPL w Zameczku, wicedyrektor Administracji Samorządu r. Wileńskiego |
25 |
Robert Rackiewicz |
1992 rok ur., dyrektor spółki „Rejspa”, asystent europosła, członek AWPL-ZChR |
26 |
Anżelika Zenowicz |
1987 rok ur., pielęgniarka Szpitala Uniwersyteckiego Pierwszej Pomocy Ratunkowej, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, członkini ZPL |
27 |
Iwona Czerniawska |
1979 rok ur., wicedyrektor Liceum im. A. Mickiewicza w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
28 |
Jerzy Zaranka |
1973 rok ur., kierownik departamentu spółki „Wileński Transport Publiczny”, członek AWPL-ZChR i ZPL |
29 |
Janina Rogożynskaja |
rok urodzenia 1958, wicedyrektor szkoły im. Lwa Karsawina w Wilnie |
30 |
Janina Biersiekierska |
1951 rok ur., główna księgowa “Kuriera Wileńskiego“, prezes Koła ZPL Weteranów „Wilii”, członkini AWPL-ZChR |
31 |
Jolanta Stankiewicz |
1971 rok ur., wicedyrektor Szkoły-Przedszkola „Źródełko“(Šaltinėlis) |
33 |
Bożena Klimeniuk |
1967 rok ur., starsza księgowa w spółce „Setvita“, członkini AWPL-ZChR |
34 |
Regina Abłom |
1964 rok ur., wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Leszczyniakach (Lazdynai), członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
35 |
Henryk Bielawski |
1962 rok ur., wicedyrektor Centrum Wielofunkcyjnego-Szkoły „Saulėtekio“ |
36 |
Margaryta Slauto |
rok urodzenia 1966, pracowniczka spółki „UAB Lavestina“, członkini partii politycznej Alians Rosjan, członkini Stowarzyszenia „Dziedzictwa Historycznego i Kulturowego Słowian znad Bałtyku“ |
37 |
Ludmiła Kropienė |
1971 rok ur., wicedyrektor Szkoły-Przedszkola „Falka” (Bangelė) |
38 |
Marina Taraszkiewicz |
1963 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ oraz ZPL |
39 |
Sandra Kaliukevičiūtė |
1985 rok ur., sekretarz Źłobka-Przedszkola „Kluczyk“ (Raktelis) w Wilnie |
40 |
Teresa Andruszkiewicz |
1972 rok ur., nauczycielka Szkoły Średniej im. Sz. Konarskiego, kierownik Zespołu „Świtezianka”, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“, członkini Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca |
41 |
Anastazja Lipowiec |
rok urodzenia 1988, asystentka posła na Sejm RL |
42 |
Aleksandra Kowalewska |
1976 rok ur., nauczycielka Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie |
43 |
Beata Bartoszewicz |
1980 rok ur., trener gimnastyki zdrowotnej w klubach sportowych Gym Plus“ i „Impuls“, członkini Wileńskiego Forum Rodziców Polskich |
44 |
Żana Tseika |
1976 rok ur., logopeda w Żłobku-Przedszkolu „Sveikuolis“ członkini Stowarzyszenia „Słowiański Wieniec” |
45 |
Jelena Rustamowa |
rok urodzenia 1988, asystentka posła na Sejm RL |
46 |
Jadwiga Ksiendzowa |
1957 rok ur., logopeda w Żłobku-Przedszkolu „Kluczyk“ (Raktelis), członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
47 |
Aleksandr Jakubowskij |
1969 rok ur., nauczyciel Gimnazjum w Grzegorzewie |
48 |
Lila Mikonienė |
1973 rok ur., logopeda, nauczycielka klas początkowych Szkoły Średniej im. Sz. Konarskiego, członkini ZPL |
49 |
Teresa Halina Samsonow |
1965 rok ur, nauczycielka Liceum im. A. Mickiewicza w Wilnie, aktorka Teatru Polskiego w Wilnie, prezes koła ZPL |
50 |
Wasilij Jankowicz |
rok urodzenia 1974, nauczyciel- metodysta Gimnazjum „Juwenta“ w Wilnie |
51 |
Regina Filipowicz |
1979 rok ur., nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Wilia”, członkini ZPL |
52 |
Anżela Petkunienė |
1977 rok ur., nauczycielka Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie, członkini AWPL-ZCHR oraz SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
53 |
Waleria Skirtun |
1961 rok ur ., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum im. Wł. Syrokomli w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
54 |
Wiesława Kodź |
1985 rok ur ., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Leszczyniakach (Lazdynai) |
55 |
Augustinas Vasiliauskas |
1988 rok ur, sołtys w Nowej Wilejce |
56 |
Renata Moroz |
1970 rok ur, nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Źródełko” (Šaltinėlis) |
57 |
Terenia Dzikiewicz |
1981 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Kasztan” (Kaštonas) w Wilnie, członkini ZPL, członkini Komitetu Opieki nad Rossą |
58 |
Łucja Minowicz |
1973 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Wł. Syrokomli w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna |
59 |
Walentyna Fiodorowa |
rok urodzenia 1955, właścicielka spółki „V. Fiodorovos IĮ”. |
60 |
Andżeła Maciulevičiene |
1971 rok ur, wicedyrektor Szkoły-Przedszkola „Wilia”, członkini ZPL |
61 |
Krystyna Tomaszewicz |
1982 rok ur, sekretarz – zastępca dyrektora spraw gospodarczych Przedszkola „Kasztan” (Kaštonas) w Wilnie |
62 |
Danuta Rodź |
1966 rok ur., nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Zielone Wzgórze”(Žaliakalnio), członkini ZPL, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
63 |
Lijana Marcinkiewicz |
1974 rok ur., nauczycielka Szkoły Przedszkola „Zielone Wzgórze” (Žaliakalnio), członkini ZPL oraz SNSzPL „Macierz Szkolna“ |
64 |
Tadeusza Bieleninik |
1958 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Przy Parku Bajek” (Prie Pasakų Parko), Członkini Wileńskiej Służby Pedagogiczno – Psychologicznej |
65 |
Liubow Tugayewa |
rok urodzenia 1980, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
66 |
Danuta Pileikienė |
1967 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Zameczek” (Raktelis); |
67 |
Swietłana Lutkiewicz |
1987 rok ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Leszczyniakach (Lazdynai) |
68 |
Irena Grineviciene |
1957 rok ur., asystentka wychowawczyni Przedszkola „Falka” (Bangelė); |
69 |
Renata Szymanel |
1971 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Uśmiech” (Šypsenėlė) w Wilnie, aktorka Teatru Polskiego w Wilnie, członkini ZPL |
70 |
Irena Ingielewicz |
1972 rok ur., członkini AWPL-ZChR oraz ZPL, kierowniczka Działu ds. Opieki Społecznej w Samorządzie Rejonu Wileńskiego |
71 |
Katarzyna Borkowska |
1991 rok ur., nauczycielka klas początkowych Szkoły-Przedszkola „Źródełko” (Šaltinėlis); |
72 |
Anna Bruzgulis |
1987 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Słoneczko” (Saulutė), członkini ZPL |
73 |
Andrzej Niemiec |
1955 rok ur., pracownik spółki „Švaros Broliai“, członek AWPL-ZChR |
74 |
Rusłan Rustamow |
rok urodzenia 1985, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
75 |
Danuta Wojciechowicz |
1959 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Sikoreczka” (Zylutė) |
76 |
Lilia Makowska |
1972 rok ur., nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Zielone Wzgórze” (Žaliakalnio), członek ZPL |
77 |
Zyta Górska |
1979 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Uśmiech” (Šypsenėlė); |
78 |
Albertas Laurinavičius |
1982 rok ur., wicedyrektor ZSA „Niemieska Służba Komunalna”, członek AWPL-ZChR |
79 |
Rima Miseliūnienė |
1965 rok ur., starsza specialistka Działu ds. Opieki Społecznej w Samorządzie Rejonu Wileńskiego |
80 |
Anna Mikielewicz |
rok urodzenia 1956, nauczyciel- metodysta szkoły „Ateities“ w Wilnie |
81 |
Lilia Borkowska |
1965 rok ur., zastępca dyrektora ds. gospodarczych Przedszkola „Kluczyk” (Raktelis) |
82 |
Julia Dowgiało |
1986 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Uśmiech” (Šypsenėlė), logopeda Gimnazjum im. J.I. Kraszewskiego |
83 |
Iwona Danilewicz |
1986 rok ur., księgowa Gimnazjum w Grzegorzewie; |
84 |
Irina Telego |
1978 rok ur., wychowawczyni Źłobka-Przedszkola „Sveikuolis“ |
85 |
Alina Raczkowska |
1956 rok ur., pielęgniarka Respublikańskiego Szpitala w Santaryszkach, członkini ZPL; członkini Stowarzyrzenia Pielęgniarek Osób z Chorobami Nowotworowymi na Litwie; |
86 |
Anna Wierszyło |
rok urodzenia 1966, nauczyciel- metodysta szkoły „Ateities“ w Wilnie |
87 |
Beata Oleszkiewicz |
1974 rok ur., księgowa spółki “UAB Tekstara“ |
88 |
Iwona Romanowska |
1971 rok ur., nauczycielka klas początkowych Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie, członkini AWPL-ZChR |
89 |
Halina Dawsewicz |
rok urodzenia 1961, aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej |
90 |
Alina Balkuvienė |
1963 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie |
91 |
Olga Katenel |
rok urodzenia 1978, nauczyciel Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Egliszkach |
92 |
Reda Kazimierewicz |
1971 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu |
93 |
Renata Gierasim |
1985 rok ur., logopeda Gimnazjum im. Św. Jana Bosko w Jałówce |
94 |
Tatiana Oskirko |
rok urodzenia 1961, nauczyciel Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Egliszkach |
95 |
Alicja Łukaszewicz |
1980 rok ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Rzeszy |
96 |
Walentyna Rudzińska |
1970 rok ur., członkini AWPL-ZChR oraz ZPL, kierowniczka Działu ds. Kadrowych Samorządu Rejonu Wileńskiego |
97 |
Jelena Markiewicz |
rok urodzenia 1983, nauczyciel Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie |
98 |
Krystyna Malinowska |
1984 rok ur., członkini AWPL-ZChR; członkini Zespołu Artystycznego Pieśni i Tańca „Wilia“; starsza specialistka Działu ds. Opieki społecznej w Samorządzie Rejonu Wileńskiego |
99 |
Swietłana Kofman |
rok urodzenia 1964, kierownik studia teatralnego Szkoły – Przedszkola „Tęcza“ w Wilnie |
100 |
Jolanta Taraszkiewicz |
1966 rok ur., członkini ZPL, kierowniczka Działu ds. Kadrowych w Samorządzie Rejonu Wileńskiego |
101 |
Alicja Segen |
1984 rok ur., wicedyrektor Żłobka-Przedszkola w Awiżeniach |
102 |
Swietłana Łapkowskaja |
rok urodzenia 1972, nauczycielka Szkoły – Przedszkola „Tęcza“ w Wilnie |
1 |
Zygfryd Binkiewicz |
2 |
Dmitrij Ikonikow |
3 |
Walerian Witkowski |
4 |
Oleg Bykow |
5 |
Julia Swidieniene |
6 |
Walentyna Bajazitowa |
7 |
Michaił Morozow |
8 |
Roman Kartaszow |
9 |
Witalij Ławruwianiec |
10 |
Wiktoria Pobiarżyna |
11 |
Artur Radziewicz |
12 |
Andrej Jeronko |
13 |
Powiłas Szuminas |
14 |
Olga Sołowjowa |
15 |
Sergej Machajlicz |
16 |
Anna Szpakauskiene |
17 |
Bolesław Litwinowicz |
18 |
Władimir Właskin |
19 |
Jelena Didenko |
20 |
Leonid Szewczenko |
21 |
Olga Rakiel |
22 |
Stanisław Bulasz |
23 |
Dmitrij Szoriec |
24 |
Walerij Żukowskij |
25 |
Irena Jerenkewicz |
26 |
Irina Puczel |
27 |
Wasta Trimajłowa |
28 |
Jana Juris |
29 |
Wiktoria Fitisowa |