Listy kandydatów

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU REJONU WILEŃSKIEGO Z RAMIENIA

AWPL-ZCHR

 

  1. Maria Rekść – 1956 r. ur., mer Samorządu Rejonu Wileńskiego, wiceprzewodnicząca AWPL-ZChR, prezes Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Wileńskiego, członkini Zarządu Głównego ZPL;
  2. Robert Komarowski – 1981 r. ur., wicemer Samorządu Rejonu Wileńskiego, członek Rady Naczelnej ZPL, członek AWPL-ZChR w Niemenczynie;
  3. Teresa Dziemeszko – 1963 r. ur., wicemer Samorządu Rejonu Wileńskiego, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Wileńskiego, członkini Rady Naczelnej ZPL;
  4. Tatjana Markowa –1952 r. ur., kierownik Wydziału Nauczania Początkowego w Grygajciach, radna samorządu rejonu wileńskiego;
  5. Renata Sobieska –1984 r. ur., asystentka posła do Parlamentu Europejskiego, radna samorządu rejonu wileńskiego, sekretarz Rady Naczelnej AWPL-ZChR, członkini Zarządu Wileńskiego Rejonowego Oddziału ZPL;
  6. Elwira Lepiłowa –1952 r. ur., radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini Stowarzyszenia „Macierz szkolna”;
  7. Stanisław Adamajtis –1955 r. ur., wicedyrektor Muzeum Etnograficznego Wileńszczyzny, radny samorządu rejonu wileńskiego, członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, członek ZPL;
  8. Edmund Szot –1950 r. ur., członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, sekretarz Klubu Weteranów Armii Krajowej, członek ZPL;
  9. Aleksander Stankiewicz – 1947 r. ur., radny samorządu rejonu wileńskiego, członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, prezes Koła ZPL w Ojranach;
  10. Marlena Paszkowska – 1995 r. ur., dziennikarka Radia Wilno, wiceprezes Koła ZPL „Wileńska Młodzież Patriotyczna”;
  11. Lucjana Binkiewicz – 1952 r. ur., członkini Stowarzyszenia Naukowców Polaków na Litwie, członkini kół AWPL-ZChR i ZPL w Pogirach, członkini Lokalnej Grupy Działania Rejonu Wileńskiego;
  12. Anton Feliks Stankiewicz – 1957 r. ur., dyrektor spółki „Naujasis Afas”, radny samorządu rejonu wileńskiego, prezes koła AWPL-ZChR w Rukojniach, członek ZPL;
  13. Edyta Klimaszewska – 1973 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. J. Słowackiego w Bezdanach, radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini Rady Naczelnej ZPL, członkini koła AWPL-ZChR w Bezdanach;
  14. Stanisław Zajankowski – 1961 r. ur. nauczyciel Gimnazjum im. S. Moniuszki w Kowalczukach, radny samorządu rejonu wileńskiego, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Kowalczukach;
  15. Tadeusz Andrzejewski – 1966 r. ur., asystent posła na Sejm RL, członek Komitetu Regionów Unii Europejskiej, dyrektor Instytutu Myśli Polskiej w Wilnie, członek koła ZPL w Grygajciach;
  16. Mirosława Klim – 1972 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rudominie;
  17. Irena Karpawicziene – 1959 r. ur. nauczycielka Gimnazjum im. K. Parczewskiego w Niemenczynie, prezes Koła Stowarzyszenia „Macierz szkolna” w Niemenczynie, radna samorządu rejonu wileńskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Niemenczynie;
  18. Ana Miluszkiewicz – 1970 r. ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwi, prezes Koła Stowarzyszenia „Macierz szkolna” w Suderwi, radna samorządu rejonu wileńskiego, członek koła ZPL w Suderwi;
  19. Władysław Kondratowicz – 1972 r. ur., dyrektor departamentu Ministerstwa Komunikacji RL, radny samorządu rejonu wileńskiego, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Niemieżu;
  20. Romalda Chmiel – 1964 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. ks. J. Obrembskiego w Mejszagole, członkini koła ZPL w Mejszagole;
  21. Beata Blażewicziene – 1974 r. ur., pracownik Centrum Usług Socjalnych Rejonu Wileńskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Czarnym Borze;
  22. Krystyna Boroszko – 1982 r. ur., kierownik kancelarii Gimnazjum św. Kazimierza w Miednikach, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Miednikach;
  23. Lilija Ogint – 1972 r. ur., wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rzeszy;
  24. Jurij Bartosewicz – 1968 r. ur., dyrektor spółki „Ramtomas”, członek ZPL;
  25. Alina Pietrowska – 1983 r. ur., studentka Wileńskiego Uniwersytetu Edukologicznego, wielodzietna mama;
  26. Zygmont Żdanowicz – 1957 r. ur., asystent posła na Sejm RL, radny samorządu rejonu wileńskiego;
  27. Grzesław Stasewicz – 1984 r. ur., wicedyrektor ZSA „Niemenczyńska Służba Komunalna”, członek ZPL;
  28. Tomas Kostiuszewas – 1993 r. ur., student Wileńskiej Wyższej Szkoły Technologii i Układu Wnętrz, członek ZPL;
  29. Vanda Artimavičienė – 1965 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum św. R. Kalinowskiego w Niemieżu;
  30. Gediminas Janavičius – 1962 r. ur., zastępca kierownika Wydziału Rolnego Administracji Samorządu Rejonu Wileńskiego;
  31. Zinaida Mucharskaja – 1955 r. ur., przedstawicielka Wspólnoty Tatarskiej w Niemieżu;
  32. Danuta Radulewicz – 1973 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Zujunach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR w Zujunach;
  33. Oleg Shilko – 1989 r. ur., specjalista w Muzeum Władysława Syrokomli;
  34. Krystyna Najmowicz – 1967 r. ur., administrator Filii Rudomińskiego Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury, prezes Koła ZPL i członkini koła AWPL-ZChR w Kowalczukach;
  35. Jelena Andrejewa – 1966 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Wołczunach;
  36. Dorota Baranowska – 1986 r. ur., psycholog Centrum Dobrobytu Rodziny i Dziecka w Giejsiszkach;
  37. Zinaida Draguniene – 1957 r. ur., pracownik socjalny Podbrzeskiego Domu Opieki Socjalnej;
  38. Wiktor Bojarowicz – 1979 r. ur., dyrektor spółki „Irzimas”;
  39. Renat Brałkowskij – 1983 r. ur., dyrektor spółki „Renmista”;
  40. Alina Śnieżko – 1982 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. ks. J. Obrembskiego w Mejszagole, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” i ZPL w Mejszagole;
  41. Krystyna Dejnarowicz – 1968 r. ur., nauczycielka Gimnazjum św. Jana Bosko w Jałówce, członkini Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”;
  42. Romuald Rakałowicz – 1984 r. ur., dyrektor spółki rolnej „Romualdo dvaras”;
  43. Honorata Romanowska – 1976 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rudominie;
  44. Renata Starenkiene – 1983 r. ur., wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwi, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Suderwie;
  45. Robert Polakowski – 1965 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Rudominie;
  46. Zinaida Gierasimowicz – 1961 r. ur., finansistka ZSA „Niemieska Służba Komunalna”;
  47. Tatjana Pakietur – 1971 r. ur., wychowawczyni Przedszkola w Niemenczynie, członkini ZPL;
  48. Renata Utowka – 1975 r. ur., nauczycielka w Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie, członkini ZPL;
  49. Inesa Laurinawicziene – 1986 r. ur., księgowa w szpitalu klinicznym w Wilnie;
  50. Rimas Mokin – 1995 r. ur., student Litewskiego Uniwersytetu Edukologicznego, wiceprezes Klubu Studenckiego „Juventa Wileńska”;
  51. Czesława Zadranowicz – 1989 r. ur., administrator w spółce „EBV finanse”, członkini zespołu „Iskry”, przewodnicząca wspólnoty młodzieżowej w Mickunach;
  52. Łucja Czecziotkiniene – 1985 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Wołczunach;
  53. Dominik Pocej – 1986 r. ur., dyrektor spółki „Eldomaksa”, członek Koła AWPL-ZChR w Kowalczukach, członek Koła ZPL w Kienie;
  54. Jolanta Szamatowicziene – 1983 r. ur., wychowawczyni Przedszkola w Niemenczynie;
  55. Stanisław Germanowicz – 1964 r. ur., pracownik Centrum Dziennego Pobytu Osób Niepełnosprawnych w Niemenczynie;
  56. Ewa Masłowska – 1990 r. ur., zarządca rejestru spółki „Willon”;
  57. Aleksandr Subotkiewicz – 1968 r. ur., nauczyciel w Gimnazjum im. F. Ruszczyca w Rudominie;
  58. Dariusz Subocz – 1992 r. ur., nauczyciel Gimnazjum im. S. Moniuszki w Kowalczukach, członek kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Kowalczukach;
  59. Romuald Masiulaniec – 1982 r. ur., manager spółki „Eskofracht”, członek Koła AWPL-ZChR w Szumsku;
  60. Zofia Szocik – 1965 r. ur., specjalistka Społecznego Biura Zdrowia Samorządu m. Wilna;
  61. Andrzej Łoński – 1991 r. ur., administrator Filii Niemenczyńskiego Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury w Bezdanach, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Niemenczynie;
  62. Waldemar Sudujka – 1992 r. ur., specjalista w spółce „Wurth”, członek Koła ZPL w Suderwi, członek Klubu Sportowego „Suderwa”.

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU MIASTA WILNA

Z RAMIENIA 

AWPL-ZCHR

  1. Edita Tamošiunaitė – 1976 rok ur., wicemer Rady Samorządu m. Wilna, wiceprezes Rady Naczelnej ZPL,wiceprezes Oddziału ZPL m. Wilna;
  2. Zbigniew Maciejewski – 1960 rok ur., dyrektor Gimnazjum im. Św. Rafała Kalinowskiego w Niemieżu, członek ZPL i AWPL-ZChR, starosta frakcji radnych AWPL-ZChR m. Wilna;
  3. Edyta Szyszko – 1982 rok ur., radna Samorządu m. Wilna, asystentka posła na Sejm RL, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna , wiceprezes koła ZPL w Grzegorzewie,
  4. Albert Narwojsz – 1985 rok ur., członek Rady Naczelnej ZPL, wicekomendant Wileńskiego Hufca Maryi im. Pani Ostrobramskiej, członek AWPL-ZChR, wicedyrektor Administracji Samorządu r. Wileńskiego;
  5. Irena Litwinowicz – 1958 rok ur., nauczycielka Liceum im. A. Mickiewicza w Wilnie, kierownik-reżyser Teatru Polskiego w Wilnie, była wieloletnia radna Samorządu m. Wilna;
  6. Tadeusz Ławrynowicz – 1959 rok ur., inżynier ZSA „Wileński Transport Publiczny”, wiceprzewodniczący Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, prezes koła ZPL „Nowy Świat”, były radny Samorządu m. Wilna;
  7. Mirosław Romanowski – 1970 rok ur., członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, kierownik Działu Usług Komunalnych Samorządu r. Wileńskiego;
  8. Renata Cytacka – 1975 rok ur., wiceprezes Rady Naczelnej ZPL, przewodnicząca Komitetu Komunalnych Usług Miejskich w Radzie Samorządu m. Wilna, asystentka europosła, była wiceminister Energetyki, członkini AWPL-ZChR;
  9. Jarosław Kamiński – 1965 rok ur., przewodniczący Komitetu Usług Socjalnych Rady Samorządu m. Wilna, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, były wicemer miasta Wilna;
  10. Artur Ludkowski – 1971 r., dyrektor Domu Kultury Polskiej w Wilnie, doradca premiera ds. mniejszości narodowych, radny Samorządu m. Wilna, członek ZPL, były wicemer Samorządu m. Wilna,
  11. Danuta Narbut – 1973 rok ur., wicedyrektor Administracji Samorządu m.Wilna, prezes Wileńskiego Forum Rodziców Polskich;
  12. Edward Trusewicz -1979 rok ur., wiceprezes Rady Naczelnej ZPL, asystent posła na Sejm RL, były wiceminister kultury;
  13. Grzegorz Sakson – 1975 rok ur., prezes Związku Prawników Polaków Litwy, , Przewodniczący Komitetu Rozwoju Miasta Rady Samorządu m. Wilna, członek AWPL-ZChR;
  14. Waldemar Szełkowski – 1971 rok ur., nauczyciel Gimnazjum im. J.I.Kraszewskiego w Wilnie, przewodniczący Wileńskiego Klubu Rekonstrukcji Wojskowej Garnizonu w Nowej Wilejce, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna;
  15. Henryk Kasperowicz – 1963 rok ur., dyrektor spółki „Baldų Studija”, kierownik zespołu „Zgoda” oraz prezes koła ZPL ,członek AWPL-ZChR;
  16. Beata Maluszycka – 1974 rok ur., członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, prezes koła ZPL w Zameczku, wicedyrektor Administracji Samorządu r. Wileńskiego;
  17. Robert Rackiewicz- 1992 rok ur., dyrektor spółki „Rejspa”, asystent europosła, członek AWPL-ZChR;
  18. Anżelika Zenowicz -1987 rok ur., pielęgniarka Szpitala Uniwersyteckiego Pierwszej Pomocy Ratunkowej, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR m. Wilna, członkini ZPL;
  19. Jerzy Zaranka – 1973 rok ur., kierownik departamentu spółki „Wileński Transport Publiczny”, członek AWPL-ZChR i ZPL;
  20. Janina Biersiekierska – 1951 rok ur., główna księgowa “Kuriera Wileńskiego“, prezes Koła ZPL Weteranów „Wilii”, członkini AWPL-ZChR;
  21. Iwona Czerniawska – 1979 rok ur., wicedyrektor Liceum im. A. Mickiewicza w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  22. Bożena Klimeniuk – 1967 rok ur., starsza księgowa w spółce „Setvita“, członkini AWPL-ZChR;
  23. Regina Abłom – 1964 rok ur., wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Leszczyniakach (Lazdynai), członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  24. Henryk Bielawski – 1962 rok ur., wicedyrektor Centrum Wielofunkcyjnego-Szkoły „Saulėtekio“;
  25. Jolanta Stankiewicz – 1971 rok ur., wicedyrektor Szkoły-Przedszkola „Źródełko“(Šaltinėlis),
  26. Ludmiła Kropienė – 1971 rok ur., wicedyrektor Szkoły-Przedszkola „Falka” (Bangelė);
  27. Marina Taraszkiewicz – 1963 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“ oraz ZPL;
  28. Teresa Andruszkiewicz – 1972 rok ur., nauczycielka Szkoły Średniej im. Sz. Konarskiego, kierownik Zespołu „Świtezianka”, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“, członkini Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca;
  1. Dalia Gaurytė – 1967 rok ur. wicedyrektor Gimnazjum w Grzegorzewie;
  2. Aleksandra Kowalewska – 1976 rok ur., nauczycielka Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie,
  3. Beata Bartoszewicz – 1980 rok ur., trener gimnastyki zdrowotnej w klubach sportowych Gym Plus“ i „Impuls“, członkini Wileńskiego Forum Rodziców Polskich;
  4. Żana Tseika – 1976 rok ur., logopeda w Żłobku-Przedszkolu „Sveikuolis“ członkini Stowarzyszenia „Słowiański Wieniec”;
  5. Jadwiga Ksiendzowa – 1957 rok ur., logopeda w Żłobku-Przedszkolu „Kluczyk“ (Raktelis), członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  6. Aleksandr Jakubowskij – 1969 rok ur., nauczyciel Gimnazjum w Grzegorzewie;
  7. Lila Mikonienė – 1973 rok ur., logopeda, nauczycielka klas początkowych Szkoły Średniej im. Sz. Konarskiego, członkini ZPL;
  8. Teresa Halina Samsonow – 1965 rok ur, nauczycielka Liceum im. A. Mickiewicza w Wilnie, aktorka Teatru Polskiego w Wilnie, prezes koła ZPL;
  9. Regina Filipowicz – 1979 rok ur., nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Wilia”, członkini ZPL;
  10. Anżela Petkunienė – 1977 rok ur., nauczycielka Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie, członkini AWPL-ZCHR oraz SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  11. Waleria Skirtun – 1961  rok ur ., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum im. Wł. Syrokomli w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  12. Wiesława Kodź – 1985 rok ur ., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Leszczyniakach (Lazdynai);
  13. Augustinas Vasiliauskas – 1988  rok ur ., sołtys w Nowej Wilejce;
  14. Renata Moroz – 1970 rok ur, nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Źródełko” (Šaltinėlis);
  15. Terenia Dzikiewicz – 1981 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Kasztan” (Kaštonas) w Wilnie ,członkini ZPL, członkini Komitetu Opieki nad Rossą;
  16. Łucja Minowicz – 1973 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Wł. Syrokomli w Wilnie, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna;
  17. Andżeła Maciulevičiene – 1971 rok ur, wicedyrektor Szkoły-Przedszkola „Wilia”, członkini ZPL;
  18. Krystyna Tomaszewicz – 1982 rok ur, sekretarz – zastępca dyrektora spraw gospodarczych Przedszkola „Kasztan” (Kaštonas) w Wilnie;
  19. Danuta Rodź -1966 rok ur., nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Zielone Wzgórze”(Žaliakalnio), członkini ZPL, członkini SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  20. Lijana Marcinkiewicz – 1974 rok ur., nauczycielka Szkoły Przedszkola „Zielone Wzgórze” (Žaliakalnio), członkini ZPL oraz SNSzPL „Macierz Szkolna“;
  21. Tadeusza Bieleninik – 1958 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Przy Parku Bajek” (Prie Pasakų Parko), Członkini Wileńskiej Służby Pedagogiczno – Psychologicznej;
  22. Danuta Pileikienė – 1967 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Zameczek” (Raktelis);
  23. Swietłana Lutkiewicz – 1987 rok ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Leszczyniakach (Lazdynai);
  24. Irena Grineviciene – 1957 rok ur.,  asystentka wychowawczyni Przedszkola „Falka” (Bangelė);
  25. Renata Szymanel – 1971 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Uśmiech” (Šypsenėlė) w Wilnie, aktorka Teatru Polskiego w Wilnie, członkini ZPL;
  26. Katarzyna Borkowska – 1991 rok ur., nauczycielka klas początkowych Szkoły-Przedszkola „Źródełko” (Šaltinėlis);
  27. Anna Bruzgulis – 1987 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Słoneczko” (Saulutė), członkini ZPL;
  28. Andrzej Niemiec – 1955 rok ur., pracownik spółki „Švaros Broliai“, członek AWPL-ZChR;
  29. Danuta Wojciechowicz – 1959 rok ur.,  wychowawczyni Przedszkola „Sikoreczka” (Zylutė)
  30. Lilia Makowska – 1972 rok ur., nauczycielka Szkoły-Przedszkola „Zielone Wzgórze” (Žaliakalnio), członek ZPL;
  31. Zyta Górska – 1979 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Uśmiech” (Šypsenėlė);
  32. Albertas Laurinavičius – 1982 rok ur., wicedyrektor ZSA „Niemieska Służba Komunalna”, członek AWPL-ZChR;
  33. Lilia Borkowska – 1965 rok ur.,  , zastępca dyrektora ds. gospodarczych Przedszkola „Kluczyk” (Raktelis)
  34. Julia Dowgiało – 1986 rok ur., wychowawczyni Przedszkola „Uśmiech” (Šypsenėlė), logopeda Gimnazjum im. J.I. Kraszewskiego;
  35. Iwona Danilewicz – 1986 rok ur., księgowa Gimnazjum w Grzegorzewie;
  36. Irina Telego – 1978 rok ur., wychowawczyni Źłobka-Przedszkola „Sveikuolis“;
  37. Alina Raczkowska – 1956 rok ur., pielęgniarka Respublikańskiego Szpitala w Santaryszkach, członkini ZPL; członkini Stowarzyrzenia Pielęgniarek Osób z Chorobami Nowotworowymi na Litwie;
  1. Beata Oleszkiewicz – 1974 rok ur., księgowa spółki “UAB Tekstara“;
  2. Alina Balkuvienė – 1963 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie;
  3. Iwona Romanowska – 1971 rok ur., nauczycielka klas początkowych Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie, członkini AWPL-ZChR;
  4. Reda Kazimierewicz – 1971 rok ur., nauczycielka Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu;
  5. Sandra Kaliukevičiūtė – 1985 rok ur., sekretarz Źłobka-Przedszkola „Kluczyk“ (Raktelis) w Wilnie;
  6. Renata Gierasim – 1985 rok ur., logopeda Gimnazjum im. Św. Jana Bosko w Jałówce;
  7. Alicja Łukaszewicz – 1980 rok ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Rzeszy;
  8. Walentyna Rudzińska – 1970 rok ur., członkini AWPL-ZChR oraz ZPL, kierowniczka Działu ds. Kadrowych Samorządu Rejonu Wileńskiego;
  9. Irena Ingielewicz – 1972 rok ur., członkini AWPL-ZChR oraz ZPL, kierowniczka Działu ds. Opieki Społecznej w Samorządzie Rejonu Wileńskiego;
  10. Krystyna Malinowska – 1984 rok ur., członkini AWPL-ZChR; członkini Zespołu Artystycznego Pieśni i Tańca „Wilia“; starsza specialistka Działu ds. Opieki społecznej w Samorządzie Rejonu Wileńskiego,
  11. Rima Miseliūnienė – 1965 rok ur., starsza specialistka Działu ds. Opieki Społecznej w Samorządzie Rejonu Wileńskiego;
  12. Jolanta Taraszkiewicz – 1966 rok ur., członkini ZPL, kierowniczka Działu ds. Kadrowych w Samorządzie Rejonu Wileńskiego;
  13. Alicja Segen – 1984 rok ur., wicedyrektor Żłobka-Przedszkola w Awiżeniach.

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU REJONU SOLECZNICKIEGO Z RAMIENIA AWPL-ZCHR

 

  1. Zdzisław Palewicz – 1961 rok ur., mer Samorządu Rejonu Solecznickiego, wiceprzewodniczący AWPL-ZChR i prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego, prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, członek Zarządu Głównego ZPL, członek Rady Rozwoju Okręgu Wileńskiego;
  2. Józef Rybak – 1960 rok ur., dyrektor Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego, sekretarz Prezydium Solecznickiego Oddziału Rejonowego AWPL-ZChR, przewodniczący Lokalnej Grupy Działania Rejonu Solecznickiego;
  3. Jadwiga Sinkiewicz – 1952 rok ur., wicemer Samorządu Rejonu Solecznickiego, prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, członek kół ZPL oraz AWPL – ZChR;
  4. Beata Pietkiewicz – 1981 rok ur., wicedyrektor Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, redaktor czasopisma „Soleczniki”, członek AWPL – ZChR;
  5. Anna Jeswiliene – 1974 rok ur., nauczycielka Gimnazjum w Ejszyszkach, radna samorządu rejonu solecznickiego, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, członek AWPL – ZChR;
  6. Tadeusz Romanowski – 1963 rok ur., właściciel spółki transportowej „T. Romanovskio”, radny samorządu rejonu solecznickiego, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, prezes Wspólnoty Miłosierdzia Bożego, członek AWPL – ZChR;
  7. Maria Suchocka – 1953 rok ur., wicedyrektor Solecznickiego Szpitala Rejonowego, radna samorządu rejonu solecznickiego; członek Rady Nadzorczej Wileńskiej Terytorialnej Kasy Chorych;
  8. Jerzy Obłoczyński – 1963 rok ur., dyrektor spółki „NAMESTA”, radny samorządu rejonu solecznickiego, członek kół ZPL oraz AWPL – ZChR, prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Rejonu Solecznickiego;
  9. Jarosław Wojciechowicz – 1980 rok ur., dyrektor spółki „GULIJA” i „LITCARRIER”, członek Rady Naczelnej AWPL – ZChR, radny samorządu rejonu solecznickiego, prezes organizacji „Nowa Fala“;
  10. Bolesław Daszkiewicz – 1948 rok ur., członek Rady Naczelnej AWPL – ZChR, radny samorządu rejonu solecznickiego, członek ZPL;
  11. Anton Bandalewicz – 1972 rok ur., właściciel gospodarstwa rolnego „Anton Bandalewicz”, radny samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL-ZChR, prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Rejonu Solecznickiego, członek Zarządu Stowarzyszenia Rolników rejonu Solecznickiego;
  12. Henryk Tomaszewicz – 1975 rok ur., właściciel spółki obróbki drewna „H. Tomaševič“, radny samorządu rejonu solecznickiego;
  13. Natalia Gudacz – 1960 rok ur., lekarz Solecznickiego Szpitala Rejonowego, radna samorządu rejonu solecznickiego;
  14. Krystyna Maria Sławińska – 1963 rok ur., bibliograf-etnograf Biblioteki Publicznej Samorządu Rejonu Solecznickiego, radna samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL-ZChR, członek Zarządu Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół;
  15. Tadeusz Rudzis – 1963 rok ur., właściciel gospodarstwa rolnego „Tadeusz Rudzis”, radny samorządu rejonu solecznickiego, prezes koła ZPL w Dojlidach, członek AWPL-ZChR, kierownik Wspólnoty Lokalnej w Dojlidach;
  16. Danuta Janina Jusiel – 1960 rok ur., asystentka posła na Sejm RL, członek Rady Naczelnej AWPL – ZChR;
  17. Teresa Butrymowicz –1974 rok ur., manager turystyki w spółce „Solecznicki Park Autobusowy”, radna samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL – ZChR, członek Zarządu Lokalnej Grupy Społecznej miasta Soleczniki;
  18. Irena Gredziuszko – 1972 rok ur., nauczycielka klas początkowych oraz Prezes Macierzy Szkolnej Gimnazjum im. J. Śniadeckiego, radna samorządu rejonu solecznickiego;
  19. Tadeusz Rus – 1973 rok ur., właściciel gospodarstwa rolnego” Tadeusz Rus”, radny samorządu rejonu solecznickiego;
  20. Łucja Dudojć – 1954 rok ur., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum im. J. Śniadeckiego, radna samorządu rejonu solecznickiego, członek AWPL-ZChR, przewodnicząca asocjacji „Innowacje Europejskie“;
  21. Wiktor Kulik – 1968 rok ur., właściciel spółki prywatnej „V. Kulik”, radny samorządu rejonu solecznickiego;
  22. Lilia Wierszycka – 1969 rok ur., farmaceuta apteki „Gintarinė vaistinė“, radna samorządu rejonu solecznickiego; członek AWPL – ZChR;
  23. Stanisław Wiencius – 1960 rok ur., właściciel prywatnej spółki, radny samorządu rejonu solecznickiego;
  24. Zbigniew Wołochowicz – 1955 rok ur., dyrektor spółki „Insurance Brokers Group”, radny samorządu rejonu solecznickiego, prezes koła AWPL – ZChR w Podborzu;
  25. Diana Gotowiecka – 1987 rok ur., wicedyrektor Przedszkola w Ejszyszkach, członek ZPL, wolontariusz „Caritas” w Ejszyszkach;
  26. Eduard Tyszkiewicz – 1980 rok ur., manager ZSA„Statpromas”, członek ZPL;
  27. Irena Bojarun – 1967 rok ur., pracowniczka spółki „V. Bojarun”, członek AWPL – ZChR, sołtys w gminie Jaszuńskiej;
  28. Liliana Duchniewicz – 1960 rok ur., lekarz przychodni lekarskiej, członek ZPL;
  29. Andżeła Dajlidko – 1969 rok ur., wicedyrektor Gimnazjum im. M. Balińskiego w Jaszunach, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL;
  30. Gitana Szablińska – 1986 rok ur., pedagog socjalny Gimnazjum J. Śniadeckiego w Solecznikach, członek Rady Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL;
  31. Krystyna Smirnowa – 1972 rok ur., pielęgniarka Centrum Opieki Zdrowotnej, członek ZPL, sołtys, kierownik Wspólnoty Lokalnej i prezes grupy „Bezpieczne sąsiedztwo” w Dziewieniszkach;
  32. Marina Jankowska – 1974 rok ur., wychowawczyni Przedszkola w Zawiszańcach, członek ZPL;
  33. Weronika Markiewicz – 1968 rok ur., starsza bibliotekarka Biblioteki Publicznej Rejonu Solecznickiego, prezes koła ZPL w Małych Solecznikach;
  34. Iwona Woroniecka – 1971 rok ur., właścicielka prywatnej spółki „I. Voronieckojos”, członek ZPL;
  35. Janina Miszkinis – 1956 rok ur., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum w Ejszyszkach, członek ZPL;
  36. Ludmiła Bandalewicz – 1963 rok ur., nauczycielka metodyk Szkoły Sztuk Pięknych im. S. Moniuszki w Solecznikach;
  37. Anna Prontkielewicz – 1984 rok ur., organizator wykształcenia nieformalnego i imprez Szkoły-Centrum Wielofunkcyjnego w Wersoce;
  38. Grzegorz Jakowicz – 1976 rok ur.,zastępca administratora ds. gospodarczych Domu Kultury Polskiej w Wilnie, członek Polskiego Studia Teatralnego w Wilnie, sołtys w gminie Jaszuńskiej;
  39. Katryna Czerniawska – 1988 rok ur., sekretarka Szpitala w Ejszyszkach, członek ZPL;
  40. Roman Radziwiłowicz – 1960 rok ur., członek ZPL, sołtys w gminie Turgielskiej;
  41. Jan Iwaszko – 1984 rok ur., pracownik gospodarstwa „Kamal Zułfijew”;
  42. Marius Narkun – 1990 rok ur., dyrektor spółki „Leverana”, członek organizacji „Nowa Fala”;
  43. Katarzyna Sokołowska – 1990 rok ur., wicedyrektor Gimnazjum im. A. Krepsztul w Butrymańcach, członek Stowarzyszenia „Macierz szkolna”, członek Zespołu Pieśni i Tańca „Ejszyszczanie“;
  44. Nijola Bilinska – 1977 rok ur., nauczycielka klas początkowych Gimnazjum im. J. Śniadeckiego w Solecznikach, członek ZPL;
  45. Andrzej Siluk – 1984 rok ur., rolnik gospodarstwa rolnego w Rudni;
  46. Edwin Kowzan – 1986 rok ur., manager spółki transportowej „Me Transportas”, członek organizacji „Nowa Fala”;
  47. Bachtiar Chaliłow – 1959 rok ur., dyrektor spółki „Stantiaras”;
  48. Janina Drack – 1963 rok ur., nauczycielka Szkoły Podstawowej w Dajnowie, członek ZPL;
  49. Wioleta Baranowska – 1978 rok ur., doradca mera Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek kół AWPL – ZChR oraz członek ZPL;
  50. Edgar Ałkowski – 1987 rok ur., pomocnik mera Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek kół AWPL – ZChR oraz członek ZPL, Kierownik Wspólnoty Lokalnej w Małych Solecznikach.

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU REJONU TROCKIEGO Z RAMIENIA

AWPL-ZCHR

  1. Maria Pucz – 1964 r.ur., wicemer Samorządu Rejonu Trockiego, członkini Rady Naczelnej AWPL-ZChR ir prezes Oddziału Rejonu Trockiego, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL;
  2. Teresa Sołowjowa – 1960 r. ur., wicedyrektor Pałacu Kultury w Landwarowie, radna samorządu rejonu trockiego, członek Rady Naczelnej ZPL, wiceprezes Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego, Członek zarządu Lokalnej Grupy Działania m. Landwarów;
  3. Alina Kowalewska – 1981 r.ur., dyrektor Departamentu Oświaty, Kultury i Sportu Samorządu m. Wilna, radna samorządu rejonu trockiego, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL;
  4. Tadeusz Tuczkowski – 1955 r. ur., chirurg trockiego szpitala, radny samorządu rejonu trockiego, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego;
  5. Karolina Narkiewicz – 1986 r. ur., wicedyrektor Administracji Samorządu Rejonu Trockiego, członkini Zarządu Koła ZPL w Trokach;
  6. Aliona Urban – 1987 r. ur., doradca mera Samorządu Rejonu Trockiego, sekretarz Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego, członkini Koła ZPL w Starych Trokach;
  7. Renata Krasowska – 1976 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. L. Komołowskiego w Połukniu, wiceprezes Trockiego Rejonowego Oddziału ZPL, członkini Koła Stowarzyszenia ,,Macierz Szkolna” w Połukniu;
  8. Vigantas Leonavičius – 1976 r. ur., kierownik projektów ZSA ,,VT Group”, członek Koła ZPL w Rudziszkach, sołtys w Szklarach;
  9. Tadeusz Jarmołowicz – 1956 r. ur., kierownik ds. sprzedaży samochodów spółki „AUTOBAGI”, członek Kół AWPL- ZCHR oraz ZPL w Landwarowie;
  10. Wincenta Dziugiewicz – 1973 r. ur., wicedyrektor Gimnazjum w Trokach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Trokach;
  11. Marian Szpakowski – 1966 r. ur., rolnik, członek Prezydium Oddziału AWPL -ZChR Rejonu Trockiego, członek Koła ZPL w Starych Trokach;
  12. Grażyna Gołubowska – 1972 r. ur., starsza specjalistka Wydziału Turystyki i Sportu Samorządu Rejonu Wileńskiego, członkini Koła ZPL w Połukniu;
  13. Waldemar Radziewicz – 1973 r. ur., przedsiębiorca, członek Koła ZPL w Rudziszkach;
  14. Waldemar Pawłowicz – 1979 r. ur., dyrektor spółki „Vigosta”, członek Koła ZPL miasta Landwarów;
  15. Beata Bagdewicziene – 1980 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Trokach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Trokach;
  16. Zenon Baranowski – 1970 r. ur., rolnik, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Starych Trokach;
  17. Walerian Jusionis – 1959 r. ur., dyrektor spółki rolnej „Merkys“, członek Koła ZPL w Połukniu;
  18. Lilia Kondratowicz – 1965 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Rudziszkach;
  19. Alina Narkiewicz – 1970 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Landwarowie;
  20. Ilona Balkuwiene – 1975 r. ur., pedagog socjalny Gimnazjum w Trokach, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Trokach;
  21. Arnold Pucz – 1990 r. ur., pracownik ZSA ,,Grainmore”, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Starych Trokach, sołtys gminy starotrockiej;
  22. Jolanta Gardżiuliene – 1975 r. ur., nauczycielka Gimnazjum w Trokach, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Połukniu, sołtys gminy połukniańskiej;
  23. Czesław Jankowski – 1962 r. ur., nauczyciel Centrum Kultury w Rudziszkach, członek Koła ZPL w Rudziszkach;
  24. Irena Rudzis – 1965 r. ur., nauczycielka Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”, AWPL-ZChR oraz ZPL w Landwarowie;
  25. Nijolė Slavinskienė – 1978 r. ur., doradca mera Samorządu Rejonu Trockiego, członkini Koła ZPL w Landwarowie;
  26. Iwona Grigiene – 1972 r. ur., nauczycielka Gimnazjum L. Komołowskiego w Połukniu, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” oraz ZPL w Połukniu;
  27. Ernest Maconko – 1985 r. ur., przedsiębiorca, członek Koła ZPL w Rudziszkach;
  28. Artur Tyszewicz – 1987 r. ur., przedsiębiorca; członek Koła ZPL w Landwarowie;
  29. Tomasz Stanisław Razwadowski – 1987 r. ur., student Filii Uniwersytetu Białostockiego w Wilnie, członek Koła ZPL w Świątnikach;
  30. Halina Tuniewicz – 1974 r. ur., pielęgniarka-położna szpitala w Santaryszkach, członkini Koła ZPL w Połukniu;
  31. Grzegorz żukowski – 1984 r. ur., pracownik SA ,,Lietuvos geležinkeliai”, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL w Krawczunach;
  32.  Henryk Jankowski – 1940 r. ur., doktor hab. nauk rolniczych, wieloletni prezes oraz członek Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Trockiego.

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU REJONU ŚWIĘCIAŃSKIEGO Z RAMIENIA AWPL-ZCHR

 

  1. Antoni Jundo – 1961 r. ur., właściciel gospodarstwa rolnego, radny Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członek ZPL;
  2. Władysław Jedziński – 1965 r. ur., dyrektor ZSA „Niemenczyńska Służba Komunalna”, radny Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL;
  3. Wacław Wiłkojć – 1948 r. ur., pracownik ZSA „Podbrodzka Służba Komunalna”, radny Samorządu Rejonu Święciańskiego członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członek ZPL;
  4. Alicja Pieślak – 1979 r. ur., nauczycielka Gimnazjum „Żejmiana” w Podbrodziu, członkini Rady Naczelnej AWPL-ZChR, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” i ZPL w Podbrodziu;
  5. Jurij Siemaszko – 1954 r. ur., dyrektor Święciańskiego Progimnazjum;
  6. Anna Łastowska – 1979 r. ur., nauczycielka Gimnazjum „Żejmiana” w Podbrodziu, prezes Święciańskiego Oddziału Rejonowego ZPL, członkini kół Stowarzyszenia „Macierz Szkolna” i AWPL-ZChR w Podbrodziu;
  7. Andrzej Szarejus – 1983 r. ur., dyrektor Administracji Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek AWPL-ZChR;
  8. Edward Jedziński – 1986 r. ur., doradca mera Samorządu Rejonu Święciańskiego, członek AWPL-ZChR;
  9. Bolesław Kurnicki – 1959 r. ur., inżynier-mechanik ZSA „Balosza”;
  10. Maria Ażubaliene – 1954 r. ur., członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członkini ZPL;
  11. Maria Zechar – 1969 r. ur., administrator domu wypoczynkowego ZSA „Lelija”, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Święciańskiego, członkini ZPL;
  12. Kazimiras Malinauskas – 1968 r. ur., pracownik ZSA „Intersurgical”, członek AWPL-ZChR;
  13. Jolanta Misewicziene – 1983 r. ur., pracowniczka ZSA „Intersurgical”, członkini AWPL-ZChR;
  14. Sława Alancewiczius – 1949 r. ur., były starosta Gminy Strunojcie, członek ZPL;
  15. Piotr Kojro – 1952 r. ur., pracownik ZSA „Podbrodzka Służba Komunalna”;
  16. Stanisława Aszczeułowa – 1969 r. ur., pracowniczka ZSA „Podbrodzka Służba Komunalna”;
  17. Aliona Czeponiene – 1981 r. ur., pracowniczka ZSA „Lakaja”;
  18. Danuta Giedriene – 1944 r. ur., była lekarz Szpitala w Święcianach;
  19. Edyta Siemaszko – 1979 r. ur., pracowniczka ZSA „Intersurgical”;
  20. Olga Lipska – 1995 r. ur., pracowniczka Szpitala Klinicznego m. Wilna, członkini AWPL-ZChR;
  21. Marian Czapliński – 1963 r. ur., pracownik Spółki Prywatnej S. Drobyszewskiego, członek AWPL-ZChR oraz ZPL;
  22. Danuta Borkowska – 1958 r. ur., była pracowniczka Centrum Usług Socjalnych Rejonu Święciańkiego, członkini ZPL;
  23. Jadwiga Markowska – 1956 r. ur., pracowniczka Spółki Prywatnej M.Markowskiego, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL;
  24. Pranciškus Činčikas – 1955 r. ur., były pracownik służby celnej;
  25. Andrzej Aszkiełowicz – 1976 r. ur., pracownik Rudomińskiego Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury, członek kół AWPL-ZChR oraz ZPL;
  26. Jadwiga Lewdanskaja – 1958 r. ur., była pracowniczka służby budowlanej, członkini kół AWPL-ZChR oraz ZPL;
  27. Jelena Kliukiene – 1950 r. ur., była pracowniczka Centrum Usług Socjalnych Rejonu Święciańskiego, członkini ZPL;
  28. Kazimiera Danuta Bojlisowa – 1953 r. ur., pracowniczka gospodarki rolnej, członkini ZPL;
  29. Maria Fiodorowa – 1952 r. ur., pracowniczka ZSA „BSSGrupe”, członkini ZPL;
  30. Maria Stepowicz – 1952 r. ur., pracowniczka ZSA „Vilmorus”;
  31. Jelena Trigołubowa – 1965 r. ur., kierownik SA „Imeda”;
  32. Regina Kuryło – 1947 r. ur., emerytowana wicedyrektor szkoły w Nowych Święcianach;
  33. Romualda Misiewicz – 1975 r. ur., pracowniczka ZSA „Intersurgical”.

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU REJONU SZYRWINCKIEGO Z RAMIENIA

AWPL-ZCHR

  1. Rasa Tamosziuniene – rok ur. 1970, dyrektor Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu, radna samorządu rejonu szyrwinckiego, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, prezes „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”, członek ZPL, członkini zespołu „Czerwone Maki“;
  2. Marian Bujnicki – rok ur. 1961, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Borskunach oraz Gimnazjum w Awiżeniach, asystent posła na Sejm RL, prezes koła ZPL w Borskunach, wiceprzewodniczący Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”;
  3. Alberta Stanisława Ruskań – rok ur. 1951, prezes koła ZPL oraz aktywna działaczka społeczna w Miedziukach, członek AWPL-ZChR;
  4. Stefania Tomaszun – rok ur. 1943, prezes Szyrwinckiego Rejonowego Oddziału ZPL, członek Rady Naczelnej ZPL, kierownik artystyczny zespołu „Czerwone Maki”, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szywinckiego, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”;
  5. Krystyna Mikołajuniene – rok ur. 1971, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Borskunach, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szywinckiego oraz prezes koła w Bortkuszkach, członek Stowarzyszenia „Macierz Szkolna”;
  6. Janina Wołejszo – rok ur. 1966, pracowniczka spółki „Templari”, członek ZPL;
  7. Jarosław Urbanowicz – rok ur. 1972, manager ds. ubezpieczeń w spółce „Gjensidige”, członek ZPL, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”, członek „Ojcowskiego Klubu w Wilnie“, ojciec czwórki dzieci;
  8. Czesława Galinauskiene – rok ur. 1966, pracownik socjalny Centrum Dobrobytu Rodziny i Dziecka w Giejsiszkach, członek kół AWPL- ZChR oraz ZPL;
  9. Waluś Kropa – rok ur. 1969, prowadzi działalność indywidualną obsługi sprzętu gospodarstwa domowego, członek ZPL;
  10. Irena Siemaszko – rok ur. 1950, była wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej w Borskunach, aktywna działaczka społeczna, członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Miedziukach;
  11. Rafał Stankiewicz – rok ur. 1999, student logistyki transportu Kolegium Technologii i Projektowania, członek ZPL;
  12. Leonora Jakubenas – rok ur. 1961, aktywna działaczka społeczna, członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Miedziukach;
  13. Bożena Kaspariene – rok ur. 1974, nauczycielka Szkoły im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwi, członek Stowarzyszenia „Macierz szkolna”, członek wspólnoty „Medžiukų karštas“, sołtys wsi Miedziuki;
  14. Józef Stankiewicz – rok ur. 1971, rolnik, kierownik ds. gospodarczych Szkoły Podstawowej w Borskunach, członek kół ZPL oraz AWPL –ZChR;
  15. Waleria Gotowtiene – rok ur. 1970, pracownik techniczny Gimnazjum im. Ks. Prałata J.Obrembskiego, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach“, członek zespołu „Czerwone Maki“;
  16. Anżeła Ryłowiene – rok ur. 1976, księgowa ZSA „Baulera”, członek wspólnoty „Medžiukų kraštas“;
  17. Żaneta Rudak – rok ur. 1972, kucharz restauracji „Žvėryno smuklė“, aktywny członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Borskunach;
  18. Teresa Michniewicz – rok ur. 1958, aktywny członek ZPL;
  19. Waleria Bujnicka – rok. ur. 1962, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Borskunach, aktywny członek kół ZPL oraz AWPL‑ZChR w Borskunach;
  20. Barbara Lepiejka – rok ur. 1992, pracownik Centrum Dobrobytu Rodziny i Dziecka w Giejsiszkach, aktywny członek kół ZPL oraz AWPL-ZChR w Borskunach;
  21. Dariusz Giełażun – rok ur. 1991, pracownik spółki „Juldara”, członek ZPL;
  22. Dariusz Tomaszun – rok ur. 1968, dyrektor szwedzko-litewskiej spółki logistycznej „NTEX“, aktywny członek ZPL, członek „Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach”.