Lista Rejon Szyrwincki

REJON SZYRWINCKI

1. Marian Bujnicki – 1961 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, starszy nauczyciel Gimnazjum w Awiżeniach i Szkoły Podstawowej św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy, wieloletni wicedyrektor Szkoły Podstawowej w  Borskunach (rejon szyrwincki), czterokrotny radny Samorządu Rejonu Szyrwinckiego, członek Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, członek ZPL i SNSzPL „Macierz Szkolna” – kandydat na mera rejonu szyrwinckiego;
2. Rasa Tamosziuniene – 1970 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, dyrektor Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, członkini ZPL, prezes Towarzystwa Kultury Polskiej w Jawniunach, członkini zespołu „Czerwone Maki” i Lokalnej Grupy Działania, była radna oraz wicedyrektor administracji Samorządu Rejonu Szyrwinckiego;
3. Jarosław Urbanowicz – 1972 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, zarządca ZSA „Gjensidige”, członek ZPL;
4. Stefania Tomaszun – 1943 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, nauczycielka-emeryt, prezes Szyrwinckiego Rejonowego Oddziału ZPL, członkini Prezydium Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Szyrwinckiego, kierowniczka zespołu „Czerwone Maki”, główna organizator Festynów Kultury Polskiej w rejonie szyrwinckim „Śpiewaj z nami”, była radna Samorządu Rejonu Szyrwinckiego;
5. Zenon Lachowicz – 1985 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, starszy prawnik SA „Orlen Lietuva”;
6. Teresa Radżiuniene – 1971 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, starszy pracownik socjalny Centrum Dobrobytu Rodziny w rejonie wileńskim, członkini ZPL oraz AWPL-ZChR, członkini zespołu „Czerwone Maki”;
7. Tadeusz Chlebowski – 1989 r. ur., Polak, wykształcenie średnie zawodowe, ochroniarz firmy „G4S”;
8. Józef Stankiewicz – 1971 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, właściciel gospodarstwa rolnego, członek ZPL oraz AWPL-ZChR;
9. Krystyna Mikolajūnienė – 1971 r. ur., wykształcenie wyższe, dyrektor przedszkola w Rzeszy, prezes koła AWPL-ZChR w Bortkuszkach, członkini kapeli w Muśnikach;
10. Alberta Stanisława Ruskań – 1951 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, zarządca działu spółki gospodarczej w Borskunach, członkini ZPL oraz AWPL-ZChR;
11. Paweł Brodowski – 1981 r. ur., wykształcenie wyższe, magister, dyrektor spółki „Budmat”;
12. Bożena Kaspariene – 1974 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, starsza nauczycielka Szkoły Podstawowej im. M. Zdziechowskiego w Suderwie, członkini ZPL i wspólnoty wiejskiej w Miedziukach;
13. Iwona Komarowska – 1985 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, dziennikarz, koordynator zamówień spółki STEEL SERVICE;
14. Anna Gejgaliene – 1951 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, nauczycielka-emeryt, członkini ZPL, członkini zespołów „Czerwone Maki” i „Viltis”;
15. Andrzej Juchniewicz – 1993 r. ur., Polak, wykształcenie średnie zawodowe, operator techniczny w spółce indywidualnej;
16. Barbara Lepiejka – 1992 r. ur., Polka, studentka Kolegium Wileńskiego, specjalista Centrum Dobrobytu Rodziny w rejonie wileńskim, członkini ZPL i AWPL-ZChR, członkini zespołu „Czerwone Maki”, wolontariusz „Maisto bankas”;
17. Ernest Łelis – 2000 r. ur., Polak, wykształcenie średnie zawodowe, pracownik spółki indywidualnej;
18. Jadwiga Korowajczyk – 1969 r. ur., wykształcenie średnie specjalne, pracowniczka szpitala Santaros, członkini ZPL;
19. Vadim Stachnovič – 1989 r. ur., wykształcenie średnie zawodowe, pracownik ZSA „Valdekas”;
20. Leonora Jakubenas – 1961 r. ur., Polka, wykształcenie średnie specjalne, sprzedawczyni ZSA „Pepco”, członkini ZPL oraz AWPL-ZChR;
21. Waluś Kropa – 1969 r. ur., Polak, wykształcenie średnie zawodowe, pracownik spółki „Vilniaus elektroservisas”, członkini ZPL i rady parafialnej w Olanach;
22. Andżeła Ryłowiene – 1976 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, główna księgowa ZSA „Baulera”, członkini ZPL i wspólnoty wiejskiej w Miedziukach;
23. Żaneta Rudak – 1972 r. ur., Polka, wykształcenie średnie, pracowniczka ZSA „Entafarma”, członkini ZPL i AWPL-ZChR, członkini zespołu „Oktava”;
24. Waleria Gotovtienė – 1970 r. ur., Litwinka, wykształcenie średnie specjalne, pracowniczka Centrum Dobrobytu Rodziny w rejonie wileńskim;
25. Danuta Lavrinaitienė – 1987 r. ur., Litwinka, wykształcenie wyższe, pracowniczka SA „Orlen Lietuva”, członkini ZPL, członkini zespołu „Czerwone Maki”;
26. Bożena Pospieszyńska – 1972 r. ur., Polka, wykształcenie średnie, pracowniczka ZSA „Maxima”;
27. Waleria Bujnicka – 1962 r. ur., wykształcenie wyższe, pracowniczka Centrum Dobrobytu Rodziny oraz Domu Opieki Społecznej w rejonie wileńskim, członkini ZPL;
28. Dariusz Tomaszun – 1968 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor ZSA NTEX, członek ZPL i zarządu koła łowieckiego „Alys”.
Cookie Consent with Real Cookie Banner