Lista Rejon Solecznicki

REJON SOLECZNICKI

1. Zdzisław Palewicz – 1961 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, mer Samorządu Rejonu Solecznickiego, prezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego i członek Zarządu Głównego ZPL, wiceprzewodniczący AWPL-ZChR i prezes Oddziału Rejonu Solecznickiego – kandydat na mera rejonu solecznickiego;
2. Józef Rybak – 1960 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego, wiceprezes Oddziału AWPL-ZChR Rejonu Solecznickiego, członek ZPL;
3. Anna Jeswiliene – 1974 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, wicemer Samorządu Rejonu Solecznickiego, członkini Rady ZPL i koła AWPL-ZChR w Ejszyszkach;
4. Grzegorz Jurgo – 1986 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, zastępca dyrektora Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek kół ZPL, AWPL-ZChR oraz prezes Lokalnej Grupy Działania w Solecznikach;
5. Jadwiga Sinkiewicz – 1952 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, radna Samorządu Rejonu Solecznickiego, członkini kół ZPL, AWPL-ZChR oraz przewodnicząca Polskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Solecznikach;
6. Andżeła Dajlidko – 1969 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, wicedyrektor Gimnazjum im. M. Balińskiego w Jaszunach, wiceprezes Solecznickiego Oddziału Rejonowego ZPL, prezes Solecznickiego Oddziału SNSzPL „Macierz Szkolna”;
7. Tadeusz Romanowski – 1963 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek koła ZPL i założyciel Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w Solecznikach, członek Instytutu Myśli R. Schumana, Polak Roku 2019;
8. Natalia Gudacz – 1960 r. ur., wykształcenie wyższe, lekarz Solecznickiego Szpitala Rejonowego;
9. Jarosław Wojciechowicz – 1980 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, prezes przedsiębiorstwa publicznego „Nowa Fala”;
10. Antoni Bandalewicz – 1972 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor spółki rolnej w Butrymańcach, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek koła AWPL-ZChR w Solecznikach;
11. Bolesław Daszkiewicz – 1948 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, członek Rady Naczelnej AWPL-ZChR, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek koła ZPL w Solecznikach;
12. Waldemar Śliżewski – 1993 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, doradca mera Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek koła AWPL-ZChR w Ejszyszkach;
13. Tadeusz Rudzis – 1963 r. ur., Polak, studia pomaturalne, gospodarz rolny, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek koła AWPL-ZChR w Butrymańcach;
14. Liliana Duchniewicz – 1960 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, lekarz przychodni, członkini koła ZPL w Solecznikach;
15. Henryk Tomaszewicz – 1975 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, właściciel spółki „H. Tomaševič”, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego;
16. Stanisław Wiencius – 1960 r. ur., Polak, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego; członek koła ZPL w Koleśnikach;
17. Marius Narkun – 1990 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor spółki „Leverana”, członek koła AWPL-ZChR w Solecznikach;
18. Irena Bojarun – 1967 r. ur., Polka, studia pomaturalne, radna Samorządu Rejonu Solecznickiego, członkini koła AWPL-ZChR w Jaszunach;
19. Zbigniew Wołochowicz – 1955 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor spółki „Insurance Brokers Group”, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek kół ZPL i AWPL-ZChR w Podborzu;
20. Edgar Ałkowski – 1987 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, członek kół ZPL i AWPL-ZChR w Solecznikach;
21. Tadeusz Rus – 1973 r. ur., Polak, studia pomaturalne, gospodarz rolny, radny Samorządu Rejonu Solecznickiego, członek Stowarzyszenia Rolników;
22. Krystyna Maria Sławińska – 1963 r. ur., Polka, studia pomaturalne, bibliograf-etnograf Biblioteki Publicznej Samorządu Rejonu Solecznickiego, radna Samorządu Rejonu Solecznickiego;
23. Elwira Uczkuronis – 1964 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, nauczycielka w Gimnazjum im. J. Śniadeckiego w Solecznikach i członkini koła ZPL;
24. Lilija Werszycka – 1969 r. ur., Polka, studia pomaturalne, technik farmaceutyczny, członkini koła AWPL-ZChR w Białej Wace;
25. Andrzej Kulewiczius – 1985 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor ZSA „Valenta&quo”, członek koła AWPL-ZChR w Solecznikach;
26. Edgar Obłoczyński – 1970 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, dyrektor do spraw handlowych ZSA „EDEPA&quo”, członek koła AWPL-ZChR w Solecznikach;
27. Krystyna Połonskaja – 1965 r. ur., Polka, nauczycielka w Gimnazjum im. P. Ks. Brzostowskiego w Turgielach, członkini koła ZPL w Taboryszkach;
28. Jolanta Wołosewicz – 1974 r. ur. Polka, wykształcenie wyższe, nauczycielka w Gimnazjum im. J. Śniadeckiego, członkini koła ZPL i SNSzPL „Macierz Szkolna”, członkini zespołu „Solczanie”;
29. Krystyna Smirnowa – 1972 r. ur., Polka, studia pomaturalne, pielęgniarka Centrum Opieki Zdrowotnej, członkini kół ZPL i AWPL-ZChR w Dziewieniszkach;
30. Beata Zarumna – 1979 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, wicedyrektor ds. nauczania Gimnazjum im. J. Śniadeckiego w Solecznikach i członkini koła AWPL-ZChR;
31. Waldemar Nowicki – 1993 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, nauczyciel w Szkole Sportowej A. Ratkiewicza, członek koła ZPL w Ejszyszkach;
32. Irena Żułpo – 1966 r. ur., Polka, studia pomaturalne, listonoszka poczty w Solecznikach, dozorca;
33. Halina Stanisława Szymielewicz – 1957 r. ur., Polka, studia pomaturalne, kierowniczka sali imprez w Dajnowie, członkini koła AWPL-ZChR w Dajnowie;
34. Gitana Szablińska – 1986 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, pedagog socjalny w Gimnazjum im. J. Śniadeckiego w Solecznikach i członkini koła ZPL;
35. Jolanta Prowłocka – 1985 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, organizatorka imprez, członkini koła ZPL w Solecznikach;
36. Justyna Molis – 1995 r. ur., Litwinka, studia pomaturalne, dyrektor przedsiębiorstwa prywatnego;
37. Paweł Bandalewicz – 1991 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, rolnik, członek Stowarzyszenia Rolników Rejonu Solecznickiego, członek Stowarzyszenia Użytkowników Gruntów Nieurodzajnych;
38. Janina Bukina – 1987 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, nauczycielka w Gimnazjum im. E. Orzeszkowej w Białej Wace i członkini koła AWPL-ZChR;
39. Mieczysław Butrimas – 1975 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, wiodący inżynier ZSA „Tetas”;
40. Waldemar Wojciechowicz – 1988 r. ur., Polak, wykształcenie średnie, kierownik sali imprez i członek koła AWPL-ZChR w Podborzu;
41. Krzysztof Gotowiecki – 1974 r. ur., Polak, wykształcenie wyższe, organizator imprez, członek koła ZPL w Koleśnikach;
42. Marija Wasiliauskiene – 1964 r. ur., Polka, studia pomaturalne, główny bibliotekarz, członkini koła AWPL-ZChR;
43. Inesa Dagil – 1986 r. ur., Polka, wykształcenie średnie, listonoszka, członkini koła AWPL-ZChR w Turgielach;
44. Ilona Jasińska – 1987 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, bibliotekarka, członkini koła AWPL-ZChR w Gierwiszkach;
45. Lech Świgliński – 1977 r. ur., Polak, studia pomaturalne, przedsiębiorca, członkini koła AWPL-ZChR w Solecznikach;
46. Oksana Kondrackaja – 1980 r. ur., wykształcenie wyższe, nauczycielka w Gimnazjum „Santarves” w Solecznikach;
47. Irena Wojcinowicz – 1970 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, wicedyrektor ds. nauczania w żłobku-przedszkolu „Žilvitis”, członkini kół AWPL-ZChR i SNSzPL „Macierz Szkolna” w Jaszunach;
48. Honorata Andruszkiewicz – 1983 r. ur., Polka, wykształcenie wyższe, referentka Centrum Opieki Zdrowotnej w Ejszyszkach i członkini koła ZPL;
49. Adriana Chaczkowska – 2003 r. ur., Polka, wykształcenie średnie, studentka;
50. Janina Wasilewskiene – 1978 r. ur., Polka, członkini koła ZPL w Dziewieniszkach.
Cookie Consent with Real Cookie Banner