Ярослав Наркевич (Тракайский район)

SVARBIAUSIA RAJONO GYVENTOJAS

Gerbiamieji kraštiečiai,

Esu darbingos ir ryžtingai ginančios žmonių interesus bendruomenės narys, kurioje patyrimas dera su jaunatvišku veržlumu. Esame pajėgūs užtikrinti, ne tik novatoriškų idėjų paiešką, bet ir reikalingų, žmonėms tinkamų projektų realizavimą. 

Džiaugiuosi galėjęs pritraukti lėšas daugeliui projektų, įstaigų bei bažnyčių renovavimui, Lentvario bei Rūdiškių teritorijoms, prisidėti prie rajonui svarbių sprendimų įgyvendinimo.

Įvykdžius pažadus – naudojamės rekonstruota Lentvario pervaža – tuneliu, važiuojame ir keliaujame geresniais kelių ruožais (Traki-Lentvaris-Grigiškės, Senieji Trakai-Senasis Tarpupis), dviračių ir pėsčiųjų takais, remontuojamas Onuškio-Grendavės kelias, išsaugotos bei akredituotos mokyklos ir jose įsteigtos didėjančios ikimokyklinės grupės.

Laukia kiti pradėti darbai — poilsio erdvių ir takų plėtra, Trakų Plomėnų gatvės, Lentvario privažiuojamųjų kelių tvarkymas, Trakų aplinkkelio ir keturių juostų projekto realizavimas, žvyrkelių, ypatingai gyvenvietėse,  asfaltavimas, Lentvario Kaitros pramonės teritorijos vystymas – ir t.t.

 Bet, turime  spręsti ir kitus, šiandien aktualius iššūkius:

  • išsaugoti mokyklų tinklą garantuojant kokybišką ir prieinamą švietimą;
  • mažinti padidėjusios, dujų ir elektros kainos neigiamas pasekmes gyventojams;                                 
  • greitinti namų renovaciją;
  • įdiegti nemokamą rajono gyventojams automobilių stovėjimą Trakuose;
  • realizuoti bendruomenių, jaunimo  bei senjorų  lūkesčius;
  • paspartinti projektų  skaidrų realizavimą bei naujų paruošimą;
  • tvarkyti tinkamai aplinką, daugiabučių kiemus;
  • gerinti paslaugų tiekimą.

Sieksiu, kad:

taptume  geriausio rajono  pavyzdžiu, kuriame pirmiausia atsižvelgiama į gyventojų poreikius

— būtų puoselėjamas įvairiataučio Trakų krašto istorinis, kultūrinis, religinis ir gamtinis paveldas bei realizuojamos drąsios, inovatyvios  idėjos

mažėtų atskirtis tarp rajono vietovių

— išnaudotume ES finansavimo galimybes 

Ryžtingai sieksiu, kad vyriausybė skirtų deramą dėmesį Trakų rajonui, nes tai ypatinga ir išskirtinė visos Lietuvos istorinio ir sakralinio paveldo, poilsio  ir reprezentacinė vietovė.

GINSIU IR PLĖTOSIU TRADICINĖS ŠEIMOS VERTYBĖS

Jūsų balsų dėka išrinktas meru pirmiausiai rūpinsiuosi rajono gyventojų reikalais. Gebėdamas atrinkti ir generuoti tinkamas bendruomenėms idėjas sieksiu naudingo žmonėms rezultato. Esu patyręs, ryžtingai dirbantis  ir atlaikantis spaudimą. Visada kovoju už tiesą ir kiekvieno rajono gyventojo interesus.

DARBAIS, O NE ŽODŽIAIS pateisinsiu Jūsų pasitikėjimą.